10.den – volba miss a missáka

Dnes jsme den opět začali rozcvičkou – někteří si zaběhali, jiní si protáhli svaly nebo posilovali. Po snídani nás čekal důležitý úkol. Měli jsme v oddíle vybrat jednu holku a jednoho kluka, kteří budou večer zápolit o titul Miss a Missák. Jejich úkolem pak bylo připravit si vystoupení na volnou disciplínu pro večerní show.

Stejně jako každý den proběhly dopoledne kroužky – zumba a aerobik dopilovávali sestavu na závěrečné vystoupení, výtvarníci dnes „kreslili“ ubrouskovou technikou na kámen a zálesáci se dorozumívali pomocí šifer.

Po poledním klidu nás čekaly oddílové programy. Aby nás bylo na připravené hry více, dohodli se tentokrát vedoucí, že se spojí několik oddílů dohromady. Celý mladší tábor se odebral na louku, kde je čekala hra Průjem. Starší naopak odešli do lesa, aby si zahráli Aztéckého náčelníka. Jeden z vedoucích se namaskoval a šel napřed. Na vymezeném území v lese se schoval. Naším úkolem bylo ho hledat. On samozřejmě mohl přebíhat z místa na místo. Aby jsme to neměli tak jednoduché, ostatní vedoucí se snažili nás chytat, bránit nám v běhu atd.. Vrátili jsme se sice zamazaní, ale to vůbec nevadí, hra byla super.

Po večeři začala pomalu stoupat nervozita mezi účastníky v Miss. Nejstarší oddíl připravil jídelnu a zábavný večer mohl začít. Všichni jsme byli zvědaví, co naši kamarádi předvedou. Nejprve se nám představil náš moderátor Jarda a pak porota – Rody, kočička, Bůh a pandarenský pivovarník. Samozřejmě se nám představili i naši soutěžící a pak už následovala volná disciplína – slyšeli jsme krásná pěvecká vystoupení, hru na kytaru, viděli jsme zajímavá taneční vystoupení, kouzelníka, jojaře, představení Romeo a Julie a další krásná představení. Miss a Missák byli zvoleni porotou, my jsme si sami vybrali Miss sympatie. Večer ale rychle utekl a po rohlíku s jogurtem jsme se museli jít připravovat na večerku.

 

letni_tabor_3-turnus-10-den_ letni_tabor_3-turnus-10-den_02 letni_tabor_3-turnus-10-den_03 letni_tabor_3-turnus-10-den_04