8.den – olympiáda

Krásné počasí nám trvá, takže vstáváme z vesela. Na nástupu dnes zjišťujeme, že odpoledne srovnáme své síly v olympiádě a večer se vyřádíme na diskotéce.

Nejprve nás ale dopoledne opět čekali kroužky – sportovci si dneska nejprve zahráli přehazku a pak zkoušeli i volejbal, výtvarníci  dnes zvolili zajímavou kreativní činnost – vytvářeli si na hlavě skvělé účesy. Za vynikající oběd, vepřové se špenátem a bramborovými knedlíky, by měl pan Kuchař opět jedničku z hvězdičkou. O poledním klidu jsme si všichni odpočinuli a po svačině se sešli na nástupišti.

Vedoucí se mezitím proměnili v antické bohy, aby zahájili olympiádu. Při písni We are the champions přiběhl běžec s olympijským ohněm, rozhodčí i soutěžící přečetli slib a už jsme se mohli vydat za plněním různých netradičních disciplín – skok z místa v holinkách, běh s kufrem, nošení míčku na pálce, hod vlaštovkou, skládání sirek do krabičky jednou rukou, skok v pytli, …. Po skvělých výkonech jsme se všichni těšili na večeři – karbanátek s bramborama a zeleninou.

Konečně přišla druhá diskotéka, na kterou jsme se všichni dlouho těšili. Nastrojili jsme se proto a už hurá na taneční parket. Na hity letošního léta jsme se roztancovali a pak už jsme se vlnili v rytmu starších i novějších a rychlých i pomalých písniček. Večer nám bohužel rychle utekl a po druhé večeři jsme se vydali do umývárky a pak do postýlek. Co asi přinese zítřek?

 

letni_tabor_3-turnus-8-den_ letni_tabor_3-turnus-8-den_02 letni_tabor_3-turnus-8-den_03 letni_tabor_3-turnus-8-den_04