Ředitelka a hlavní vedoucí
Lenka Kubištová

lenka_kubistovaVystudovala bakaláře na ekonomické vysoké škole a má dvě dcery. Zajišťuje celkový chod organizace Kazimírka, vede Letnici, dětský klub, mateřské centrum a coworkingové centrum.
Dříve pracovala jak v komerčním, tak v neziskovém sektoru. Také v Klokánku – zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc.
Její hlavní zálibou je práce s dětmi, organizace Kazimírka a softball.
Od dětství jezdí na dětské tábory, 2 roky praktikantka, 5 let vedoucí oddílů dětí ve věku 5 – 18 let, 12 let hlavní vedoucí tábora a jednatelka organizace Kazimírka.
Držitelka certifikátu „Hlavní vedoucí tábora“ schváleného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR a „Zdravotník zotavovacích akcí“ od Červeného kříže. Absolvovala kurz Respektovat a být respektován.
Během celého roku zajišťuje činnost Kazimírky, Letnice, Coworkingu, fundraising, dotace a administrativu. Koordinuje většinu táborů a většiny akcí se i účastní. Na táboře má na starosti celkovou organizaci tábora jako hlavní vedoucí.
„Nejlepší hlavaska – přátelská a vždy usměvavá, přitom přísná a spravedlivá. Osůbka, která neustále někde poletuje a stará se o to aby tábor běžel tak jak má, a aby si to všechny děti pořádně užily. Když je čas, ráda přečte dětem pohádky na dobrou noc ;-)“
Pár slov rodičům od hlavní vedoucí…

Hlavní vedoucí
Jiří Kubišta

jirka_kubistaVystudoval dopravní průmyslovou školu, dříve pracoval v oblasti automobilového průmyslu. Nyní zajišťuje chod Kazimírky, koordinaci akcí a škol v přírodě.
Pokud je alespoň trochu volného času při péči o své dvě dcery, rád jezdí s rodinou na výlety, lyžuje a jezdí na kole.

12 let se účastnil jachtařského tábora na Dolním Dvořišti z toho 6 let jako vedoucí. Na tento netradiční tábor dodnes vzpomíná. Od roku 2006 působí na táboře Kazimírka jako programový a hlavní vedoucí.
Během roku připravuje akce, prezentace a je koordinátorem škol v přírodě. Připravuje programovou náplň a materiálně-technické zabezpečení, koordinuje etapové hry, fotografování a natáčení videa.

“Jirka, náš reportér. Vždy má u sebe něco, čím se dají zvěčnit nezapomenutelné zážitky. Jeho objektivu nikdo a nic neuteče. Tato role je pro zachování krásných chvil nepostradatelná.”

Hlavní vedoucí minitábora
Nikol Davídková

nikol_davidkovaNikola vystudovala střední zdravotnickou školu a následně sociální práci na vysoké škole. Nyní dokončuje studium adiktologie na Univerzitě Karlově. Pracuje jako vychovatelka v diagnostickém ústavu.

Ve volném čase ráda chodí do divadla, navštěvuje muzea a besedy zaměřené na její obor. Ráda čte a relaxuje v kavárnách.

Na tábory jezdila od základní školy, s Kazimírkou se účastní škol v přírodě, ale nejčastěji táborů pro rodiče s dětmi.

Hlavní vedoucí, zdravotnice
Petra Šustová

petra_sustovaPetra je vystudovaná diplomovaná všeobecná sestra.
Nyní je její hlavní náplní péče o syna. Ve svém volném čase ráda běhá, tancuje a žije život naplno.

S Kazimírkou spolupracuje již mnoho let jako hlavní vedoucí, zdravotnice pro můj první tábor, a také na školách v přírodě.

Petra je skvělá svým milým a přátelským přístupem. U dětí i týmu vedoucích je velice oblíbená. Děti, které jezdí na můj první tábor jsou v těch nejlepších rukách.
.

Programový vedoucí
Lukáš Kraus

lukas_krausVystudoval střední průmyslovou školu elektrotechnickou a už řadu let pracuje v počítačové firmě na pozici vedoucího.
Velice rád skládá origami, věnuje se aktivitám v přírodě, deskovým hrám, míčovým sportům – hlavně nohejbalu.
Lukáš od mala jezdil na skautské tábory, později i jako vedoucí, kde načerpal mnoho důležitých zkušeností.
S Kazimírkou spolupracuje již mnoho let a stále je nepostradatelnou součástí vedení organizace. Nejdříve začínal jako vedoucí nejstarších dětí na letních táborech, nyní připravuje program, hlavně celotáborovou hru. Během roku zajišťuje webové stránky.

Programová vedoucí
Gabriela Kutišová

gabriela_kutisovaGabča dostudovala střední odbornou školu se zaměřením na cestovní ruch a nyní studuje pátým rokem Pedagogickou fakultu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Při škole má na starost organizaci ESN Usti, která se stará o přijíždějící zahraniční studenty.
Její největší zálibou je cestování, komunikace v cizím jazyce a její dvě morčata. Ráda čte a hraje deskové hry. Je mistr ve výtvarném umění, nakreslí, vymodeluje, vystřihne či namaluje úplně vše. Tím pádem je o zábavu postaráno.
Na tábory jezdí již od malička, kdy měla špatnou zkušenost od jiných organizátorů dětských táborů. S táborem Kazimírka se vše obrátilo a nyní si léto bez správného tábora nedokáže představit. S Kazimírkou jezdila nejdříve jako dítě, následně jako praktikantka a oddílová vedoucí, v posledních letech jako programová vedoucí.

Programový vedoucí
Dávid Kundrát

david_kundratNáš další programový vedoucí pracuje jako bioinformatik na Ústavu hematologie a krevní transfúze, kde pomáhá zkoumat nemoci krve.

Mezi své koníčky řadí také všechny druhy sportu, nejvíce však badminton, hokej, šplhání po horách, také rád čte a cestuje, když má více volného času.

Tábory měl rád už jako malý kluk, a když vyrostl, rozhodl se jezdit jako vedoucí. Děti má rád, protože ho dokáží vždy rozesmát. Na našich táborech začínal jako vedoucí nejstaršího oddílu, nyní zajišťuje programovou část letních táborů.

Zdravotnice
Lenka Rozporková

lenka_rozporkovaLenka vystudovala vyšší odbornou školu pedagogickou a nyní dokončuje studia na Pedagogické fakultě v Praze.
Je učitelkou v mateřské škole, ale nyní tráví veškerý čas se svou rodinou. Doma má dva malé táborníky. Dříve se věnovala práci pro Český červený kříž. Tato záliba jí zůstala, a tak již několik let jezdí na tábory s dětmi jako zdravotnice.
Ráda tráví volný čas v přírodě, něco vyrábí a tvoří, a když zbývá alespoň trocha času, vyplňuje ho četbou.

Zdravotnici Lenku můžou děti potkat na zimních i letních táborech. Pro svůj humor a dokonalý přístup, který pomůže nejednomu stýskajícímu dítku, ji mají děti moc rády.

Zdravotnice
Denisa Šmídová

denisa_smidova
Denisa vystudovala na střední zdravotnické škole a pracuje již deset let jako zdravotní sestra, nyní je na mateřské dovolené se svým synem.

Ráda komunikuje s lidmi, vymýšlí hry a tvoří s dětmi.
Má ráda dobré jídlo, procházky v přírodě a ráda zkouší nové věci.

Tábory si oblíbila již v dětství a svým povoláním je ve funkci zdravotníka na správném místě.

Pomocný vedoucí
Lukáš Poláček

lukas_polacekLukáš studuje doktorát na Českém vysokém učením technickém v Praze, obor strojní inženýrství.

Přes deset let se věnuje vodnímu záchranářství. Baví ho bojové sporty, lukostřelba a snowboard. Rád chodí do kina a čte fantasy knihy.

Na tábory jezdí Lukáš od dětství, a proto že jeho samotného to jako malého bavilo, řekl si, že chce také ostatním dětem udělat léto zábavnější. Je sportovní, akční a pro každou špatnost, a to je důvodem, proč vede raději starší oddíly. Pro nejstarší děti je skvělým parťákem. U Kazimírky působí spousty let.

Oddílová vedoucí
Adéla Kozderková

adela_kozderkova
Letos dokončila studium na Střední průmyslové škole stavební a chystá se pokračovat studiem na ČVUT, obor geodézie.

Ve volném čase chodí na brigádu, kde je v neustálém kontaktu s lidmi. Zároveň ráda sportuje a zkouší nové věci.

Na Kazimírku začala jezdit v šesti letech, pokračovala jako praktikantka a oddílová vedoucí. I když je velice drobná, svým velkým srdcem a pozitivností je tou největší součástí Kazimírky.

Oddílová vedoucí
Michaela Gabrielová

michaela_gabrielovaMíša dokončila studium středního odborného učiliště gastronomie v oboru cukrář. Ve škole ji baví odborné předměty, tělocvik a cizí jazyk. Po úspěšném složením maturity se chystá na vysokou školu se zaměřením na reklamu.

Ve volném čase běhá, plave a tancuje, ale také chodí na dlouhé procházky v přírodě.

Na tábory jezdila od svých pěti let, a proto že ji baví starat se o malé děti, je ráda, že může být oddílačkou. S Kazimírkou začala jezdit jako dítě v roce 2010 a díky své skvělé povaze tvoří s ostatními vedoucími skvělý tým. Míšu můžete potkat na více táborech během celého léta.

Oddílová vedoucí a koordinátor příměstských táborů
Tereza Baštová

tereza_bastovaTerka dostudovala gymnázium s humanitním zaměřením a nyní studuje Pedagogickou fakultu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem.

Jejím koníčkem je hudba, sport – především lyžování, a tanec – zejména zumba a aerobic. Často svůj volný čas tráví procházkami v přírodě a běháním.

Na prvním dětském táboře byla Terka hned s Kazimírkou v roce 2009. Dříve jezdila jako dítě, později jako praktikant a oddílová vedoucí. V létě ji můžete potkat na více táborech, letních pobytových, příměstských a minátoborech rodičů s dětmi. Je neodmyslitelnou součástí týmu. Sama říká, že si bez tohoto tábora nedokáže představit prázdniny.

Oddílová vedoucí
Adéla Frolíková

adela_frolikovaAdéla studuje na Střední odborné škole pro administrativu EU, obor Provoz diplomatických služeb. Dále uvažuje o studiu pedagogiky.

Miluje tanec a vše s ním spojené. Podařilo se jí se svou skupinou dosáhnout titulu mistři ČR v roce 2015. Ráda tráví čas v přírodě a daleko od města, poznává nová místa a nebojí se dobrodružství.

Na Kazimírku jezdila jako dítě od svých 11 let. Díky tomu získala spoustu kamarádů a neskutečně moc zážitků. Vedoucí a praktikanti pro ní udělali tábor jedním z nejkrásnějším místem na Zemi. Je velmi šťastná, že může spolupracovat s Kazimírkou a dělat dětem prázdniny o něco krásnější.

Oddílová vedoucí
Ivana Kostelecká

ivana_kosteleckaIvana vystudovala obchodní akademii v Praze. Dříve pracovala v pojišťovně jako asistentka na oblastním ředitelství a nyní pracuje jako vedoucí družiny v soukromé česko-anglické základní škole.

Mezi její záliby patří cestování, sport a čtení.

Jako malá trávila každé prázdniny na táboře a proto se po letech rozhodla jet opět na tábor jako vedoucí. S Kazimírkou jezdí již několik let na druhý turnus.

Oddílová vedoucí
Monika Semrádová

monika_semradova
Monča úspěšně dokončila studium na Střední škole elektrotechniky a strojírenství, obor ekonomika a podnikání.

Od malička tancuje různé taneční styly, nejraději má zumbu. Ve volném čase se stará o svou neteř nebo chodí na procházky se psy.

Již jako malá jezdila na tábory a opravdu si je zamilovala.S Kazimírkou byla jako dítě, praktikantka a také oddílačka.

Oddílová vedoucí
Tereza Weidingerová

tereza_weidingerovaTerka vystudovala Střední zdravotnickou školu v Praze, byla rok v Anglii a dokončuje Vyšší odbornou školu pedagogickou a nastupuje jako učitelka do mateřské školy.
Ve svém volném čase ráda sportuje, vyráží do přírody nebo jen tak posedí s kamarády.

Táborů se účastnila jako malá jen párkrát, ale o to víc si to vynahrazuje od svých 15 let jako praktikanta a později jako vedoucí. Nejraději pracuje s malými dětmi, proto na táborech vede nejmladší oddíly v rámci Mého prvního tábora.

Oddílová vedoucí
Ulrika Malá

ulrika_malaJe absolventkou gymnázia s hudebním zaměřením a nyní studuje VŠCHT v Praze.

Mezi její koníčky patří tanec, zpěv, hra na klavír a rekreační sporty.

Od dětského věku jezdí na dětské tábory různého zaměření (jazykové, výtvarné, počítačové). Ráda pracuje s dětmi a vymýšlí pro ně různé aktivity a hry.

Zkušenosti s prací se staršími dětmi získává díky doučování chemie a matematiky.

Oddílový vedoucí
Martin Jelínek

martin_jelinekMartin vystudoval Gymnázium Evolution a nyní studuje na konzervatoři v Pardubicích.

Od 5 let zpívá ve sborech a již desátým rokem studuje sólový zpěv. Rád hraje na kytaru a obecně ho hudba velmi baví a chtěl by se jí věnovat i v budoucnosti.

Práci s dětmi na táborech si oblíbil a je dobrým oddílákem.
Na tábory jezdí od šesti let.

Oddílový vedoucí
Pavel Rechcígl

pavel_rechciglDokončil sice studium elektromechanika, ale dále pokračuje na zemědělské univerzitě, na fakultě agrobiologie. Rostliny, dřeviny a pěstování jej nadchlo natolik, že je zaměstnán v zahradnické firmě.

Mezi Pavlovi zájmy patří – literatura, dlouhé túry (chvíli neposedí), jízda na kole, historie, fotografování, a hlavně turistika v cizích zemích. Pavel už zavítal do mnoha neobvyklých krajů a rád zkouší extrémní podmínky.

Na tábory jezdil jako dítě, s Kazimírkou jako praktikant a oddílový vedoucí starších dětí od roku 2011. Pokud mu čas a počasí dovolí, rád s dětmi „bivakuje pod širákem“.

Oddílová vedoucí
Linda Svobodová

linda_svobodova
Linda je studentkou 3. ročníku humanitního gymnázia v Praze.

Mezi její koníčky patří sport, především běh, kolo, in-line bruslení a kreslení. Dříve se věnovala atletice a chtěla by znovu začít.

Na tábory Kazimírka začala jezdit jako dítě od roku 2011. Našla si mnoho nových přátel a díky dobré partě ji vztah k táboru zůstal i nadále. Pokračovala dále jako praktikantka a oddílová vedoucí.

Oddílová vedoucí
Markéta Kovářová

marketa_kovarova
Vystudovala střední pedagogickou školu v Berouně – obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Nyní pracuje jako učitelka ve školce.

Miluje práci s dětmi a proto tento obor byl pro ni jasnou volbou. Děti jsou její inspirací. Snaží se být jim vzorem i dobrou kamarádkou.

Svůj volný čas tráví v přírodě, sportuje, hraje na klavír a flétnu, také zpívá.
Na letní tábory jezdila od dětství, ale rychle vyrostla, tak jezdí jako oddílová vedoucí.

Oddílová vedoucí
Dita Velická

dita_velicka
Dita je studentkou posledního roku gymnázia. Po ukončení střední školy plánuje jít na pedagogickou fakultu.

Již od svých 7 let se věnuje skautingu, nyní vede svou vlastní družinu, se kterou plánuje různé výpravy a učí je novým věcem.
Mezi její koníčky patří cestování, čtení knih nebo posezení s přáteli. Hodně času tráví i se svými mladšími sestrami.
S Kazimírkou spolupracuje v rámci škol v přírodě, na Mém prvním táboře a minitáboře rodičů s dětmi.

Oddílový vedoucí
Lubomír Čamra

lubomir_camra
Luboš studuje Gymnázium Na Pražačce.

Ve volném čase rád běhá a hraje míčové hry. Jeho tajnou zálibou je také hraní na housle a na violu. V posledním roce si velmi oblíbil společenské tance.

Na tábory jezdí již od 8 let, na Kazimírku začal jezdit v 11 letech, nyní jezdí již jako vedoucí.

Oddílový vedoucí
Martin Pleštil

martin_plestil
Martin studuje Střední průmyslovou školu sdělovací techniky, obor multimediální tvorba.

Mezi jeho záliby patří fotografování, vše okolo filmu a také hraní videoher. Rád si zahraje i fotbal, který aktivně sleduje.

S Kazimírkou začal jezdit v roce 2009, jako dítě, a bez tábora už si léto nedokáže představit. Prošel si praktikanství a je tím správným oddílovým vedoucím.

Oddílový vedoucí
Martin Vyvadil

martin_vyvadil
Martin studuje informatiku na Vysoké škole ekonomické.

Rád sportuje, dříve hrával hokej a nyní má nejradši lezení na stěně, horách či skalách. V poslední době si oblíbil hraní na kytaru.

Tábory má velmi rád, jezdí na ně už od devíti let. Martina potkáte, jak na zimních táborech, tak v létě.

Oddílová vedoucí
Lucie Mlynaříková

lucie_mlynarikova
Lucka má vystudovanou obchodní akademii a nyní studuje na Vyšší odborné škole obor sociální práce.

Ve volném čase chodí jako dobrovolník do domova pro seniory, ráda čte, bruslí a vaří. Velmi ráda pracuje s lidmi, hlavně s dětmi.

Na tábory jezdí už od šesti let. Na Kazimírce dělá vedoucí na příměstském táboře a letos jede i jako vedoucí na pobytový tábor.

Oddílová vedoucí
Petra Novotná

petra_novotna
Petra vystudovala sportovní a volnočasovou pedagogiku na Vysoké škole tělesné výchovy a sportu Palestra v Praze. Absolvovala kurz vychovatele, instruktora lyžování a chtěla by se věnovat dalším kurzům.

Ve svém volném čase ráda jezdí s dětmi jako instruktor na dětské kurzy. V zimě vyučuje lyžování a v létě učí v zahraničí anglický jazyk. Mezi její koníčky patří cestování, procházky a čtení cestopisů.

S Kazimírkou ji potkáte na zimním i letním táboře. Je přátelská, usměvavá a umí si vše zorganizovat.

Oddílová vedoucí
Karolína Králová

karolina_kralova
Karolína je absolventkou nymburského gymnázia. V budoucnu by se chtěla věnovat zdravotnictví.

Má ráda veškerou ruční tvorbu a hudbu. Ráda sportuje, dělá karate a Kyusho Jitsu.

Zkušenosti s dětmi má zejména ze skautingu, táborů a z mnoha dalších akcí. S organizací Kazimírka spolupracuje již několik let, ať již na letních táborech nebo na akcích pro děti během roku.

Praktikantka
Barbora Vandová

barbora_vandova

Barča studuje na Střední odborné škole civilního letectví v Praze.

Ve volném čase nejraději cestuje nebo tráví čas s přáteli a rodinou.

Již od mala trávila prázdniny na táboře a zamilovala si je.S Kazimírkou jezdí již několik let jako praktikantka pro Můj první tábor. Pro svůj milý a krásný přístup k dětem, je ideální praktikantkou pro ty nejmenší.

Praktikant
Martin Paletář

martin_paletar
Martin studuje Obchodní akademii Bubeneč, zaměření na leteckou dopravu a rád by se stal jednou stevardem.

5 let jezdil závodně BMX, baví ho cestování, poznávání nových míst a kultur, divadlo a politika. Je členem Zastupitelstva mladých Prahy 8.

Na tábor Kazimírka jel poprvé jako dítě v roce 2013 a nyní jezdí jako praktikant.

Praktikant
Matěj Šmatlák

matej_smatlak
Matěj studuje Gymnázium Špitálská.

Mezi jeho záliby patří jízda na kole, plavání a učení nových jazyků.

Na Kazimírku jezdí již sedm let, nyní jede podruhé jako praktikant. Je součástích zimních i letních táborů. Jeho optimismus a dobrá nálada je nakažlivá.

Praktikantka
Kamila Slámová

kamila_slamova
Kamča je studentskou gymnázia.

Mezi její koníčky patří bruslení, tanec a herectví. Je pozitivní, baví ji organizovat a připravovat různé akce, výlety a jiné aktivity.

S Kazimírkou jezdí již dvanáct let od útlého dětství. Ještě si ji stále pamatujeme, jako malou, drobnou, dlouhovlasou holčinu.
Letos jede poprvé jako praktikantka.

Praktikantka
Lada Chorovská

lada_chorovska
Lada studuje konzervátorství a restaurátorství na střední průmyslové škole.

Mezi její koníčky patří kreslení, malování, tanec, hra na kytaru a historie. Ráda také chodí do přírody a zajímá se o ekologii.

S Kazimírkou byla jako dítě hlavně na příměstských táborech, nyní jede jako praktikantka.

Praktikantka
Natálie Teplárková

natalie_teplarkova
Natálie studuje na obchodní akademii.

Přes léto nejraději cestuje a tráví čas s rodinou a kamarády. Ráda tráví čas s dětmi, maluje a sportuje.

Kazimírky se účastnila jako dítě a nyní jede jako praktikantka.

Praktikantka
Veronika Bartošová

veronika_bartosova
Verča studuje obchodní akademii.

Ráda tráví čas posloucháním písniček, tancováním nebo sportováním. Zároveň se věnuje kreslení a tráví čas s rodinou a přáteli. Pokud chce relaxovat, sáhne po dobré knize či filmu.

Na tábory jezdí už od malička, na Kazimírku od roku 2014, letos jede jako praktikant. V dětství zároveň chodila do kazimíráckého kroužku junior aerobik.

Vedoucí na příměstském táboře
Magdaléna Daňková

magdalena_dankova
Magda studuje na gymnáziu v Praze.

Ráda kreslí, maluje a hraje na klavír. Často chodí do přírody a hodně čte. Účastní se výstav a jiných akcí, kde se může inspirovat pro svoji tvorbu. V budoucnosti by se chtěla věnovat výtvarnému umění, studiu českého jazyka a práci s dětmi.

S Kazimírkou spolupracuje v rámci příměstských táborů.

Vedoucí na příměstském táboře
Kateřina Hospodarzová

katerina_hospodarzova
Kačka studuje vyšší odbornou školu v oboru dopravní logistika a obchod.

Ve volném čase ráda čte, poslouchá písničky a rekreačně sportuje.

Práci s dětmi má velmi ráda, doma pečuje o své mladší sourozence.

Vedoucí na příměstském táboře
Barbora Kvasnicová

barbora_kvasnicova
Barbora studuje anglicko-české gymnázium v Praze. V budoucnu by se ráda věnovala psychologii.

Miluje jazyky, od malička se věnuje kreslení, ale i jiným druhům kreativního tvoření. Jejím oblíbeným sportem je plavání.

Táborovou atmosféru si oblíbila na příměstském táboře již jako dítě.

Vedoucí na příměstském táboře
Adéla Jančálková

adela_jancalkova
Adéla v současné době studuje obchodní akademii se zaměřením na cestovní ruch. Je komunikativní, kamarádská a velmi ji baví práce s dětmi.

Od malička se věnuje gymnastice, atletice a již šestým rokem tancuje street dance.

Pravidelně se účastní letních, podzimních a zimních táborů, ze kterých čerpá spoustu her a soutěží.

Vedoucí na příměstském táboře
Michaela Husáková

michaela_husakova
Michaela je studentka Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy.

Nejvíce ji baví malování, hra na klavír a ukulele, tanec a tvoření. Moc ráda plánuje a podniká výlety, jak pěší, tak na kole, do přírody i do zajímavých měst za kulturou.

Práce s dětmi ji moc baví, má víceletou zkušenost s vedením táborového týmu. Má bohatou sbírku nápadů na hry a různé sportovní, hudební i výtvarné aktivity.

v minulosti
Spolupracovali s námi

Za celou historii Kazimírky s námi spolupracovalo mnoho vedoucích, praktikantů, zdravotníku, kteří se významně podíleli na fungování táborů. Najdete je na samostatné stránce Spolupracovali s námi.Vážení rodiče,
prázdniny na táboře patří k mým hezkým vzpomínkám na dětství. Už od sedmi let jsem se vracela do prostředí, kde jsem prožila krásné okamžiky her, sportu, zábavy, první dětské lásky, diskotéky a také jsem poznala nové kamarády. S některými se setkávám i dodnes.
Byla jsem na táboře tedy jako dítě, praktikant, vedoucí a nakonec jako hlavní vedoucí. A proto tento tábor vznikl. Abychom mohli zprostředkovat ty krásné chvíle i dalším dětem. Děti se o prázdninách mají bavit, hrát si, být na čerstvém vzduchu v kolektivu dětí. Budeme se každý rok snažit, aby se k nám rády vracely a jednou na tento tábor vzpomínaly tak jako já.
Od založení tábora v roce 2003 se naše činnost velmi rozšířila a vzniklo občanské sdružení, nyní spolek. Během roku kromě letních táborů pořádáme podzimní, zimní tábory, příměstské tábor, tábory pro rodiče s dětmi, jednodenní i vícedenní akce, výlety za zábavou a kulturou, zájmové kroužky, dětské dny. Můžete nás potkat na několika akcí pro děti po celé ČR. Veškerá naše činnost je určena všem zájemcům.
Místně také provozujeme mateřské centrum, dětský klub a coworkingové centrum Letnice v Praze 9.
Několik let jsme na tábory jezdili do rekreačního střediska Soběšín u Sázavy, Pařez a nyní jezdíme do nově zrekonstruovaného střediska Vanov u Telče, Lažánek u Blatné,Stědronína u Plas, Hrazan u Slapské přehrady a Kamenice v Dolním Maxově.
Náš kolektiv tvoří stálí vedoucí, praktikanti, zdravotníci, kteří se schází a připravují program po celý rok. Snažíme se vymyslet bohatý program, který bude děti bavit a bude každý rok jiný.
I když příprava tábora a aktivit během roku je časově náročná a nejedni z nás pro ně obětují mnoho volného času a svou dovolenou, jsou pro nás odměnou šťastné a usměvavé děti a následně jejich rodiče.
A později když dostanete mnoho poděkování a třeba takový dopis jako tento od jedné maminky…“Děkuji, že tento tábor děláte a že naše děti se u vás cítí dobře“…zahřeje vás to u srdce a víte proč tuto práci tak rádi děláte.
Jelikož své děti svěřujete do rukou někoho cizího, budu velice ráda, když se na mě obrátíte s jakýmkoliv dotazem, nejasností či s osobní schůzkou.

Lenka Kubištová