RZ Střela

Areál tábora se nachází v u obce Mladotice v panenské přírodě v údolí říčky Střely

100 km od Prahy, 60 km od Karlových Varů, 40 km od Rakovníka, 30 km od Plzně

Kapacita tábora: 200 osob
Adresa tábora: LDT Kazimírka, RZ Střela pod Strážištěm, 331 41 pošta Kralovice
GPS: 49.986532, 13.312938

Pronájem: středisko zapůjčujeme v červnu, září a během letních prázdnin v druhé polovině srpna

Ubytování

Ve středisku jsou tři různé možnosti ubytování v celkové kapacitě 200 osob – chatičky, sruby, pokoje v budově. Chatky pro 160 osob jsou zrekonstruované, s elektrickým osvětlením, bez elektrických zásuvek. K ubytování je třeba si vzít vlastní spacák, prostěradlo (chatky ani pokoje nedisponují lůžkovinami).

Chatky – ubytování pro čtyři osoby (dvě palandy), police pro uložení oblečení/potřeb, stoleček

Sruby – ubytování pro sedm až devět osob (kombinace paland a postelí), police pro uložení oblečení, stůl

Pokoje v budově – ubytování pro dvě až osm osob (kombinace paland a postelí), skříně pro uložení oblečení 

Kuchyně a stravování

Kuchyň disponuje širokou škálou kuchyňských spotřebičů, sporáků, lednic, dostatečným počtem nádobí. Součástí kuchyně jsou dostatečné prostory pro skladování a přípravu potravin. Ve středisku máme spolupráci s dodavateli potravin z velkoobchodu, místní pekárny a místní masny, kteří zaváží až přímo do střediska

Budova

V budově kromě kuchyně, skladů, jídelny se v přízemí nachází velká klubovna, také ošetřovna a marodka s vlastním vstupem, v 1. a 2. patře pokoje pro 40 osob. Na každém patře je sociální zázemí.

V areálu se dále nachází:

  • zděné sprchy a sociální zázemí pro chatičky a sruby
  • dřevěná budova s velkou klubovnou, kuchyňkou, skladem pro sportovní potřeby
  • dvě hřiště pro míčové sporty
  • dva přístřešky s lavicemi
  • ohniště

 

Sportovní a zábavné vyžití

Areál letního tábora je jedinečný svým umístněním do klidného Přírodního parku Horní Střela. Okolní smíšené lesy jsou ideální pro táborové hry. Okolní lesy jsou vhodné pro hry, turistiku i výlety k nedalekým cílům. Jedním z velkých benefitů je říčka Střela, která je skvělou možností pro osvěžení během teplých letních dnů

Přestože se nachází přímo v přírodě, RZ Střela je snadno dostupná autem i autobusy. Silnice vás dovede bezpečně až k bráně zařízení.

Nejedná se o luxusní, moderní středisko, v chatkách nejsou zásuvky a signál některých telefonních operátorů je horší. RZ Střela je však místem, kde se snoubí krása přírody s duchem historie, kde naleznete klid, relaxaci a spoustu prostoru pro nezapomenutelné zážitky.

Chatičky ani budova nejsou vytápěny. Rekreační zařízení zapůjčujeme celé vč. vybavení, nezajišťujeme vaření. Můžete mít tedy vlastní kuchaře nebo je možnost si zajistit stravování s dovozem z nedaleké provozovny stravovacích služeb.

 

Máte zájem o zapůjčení RZ Střela?
Kontakt na předsedkyni spolku Lenku Kubištovou:
Tel. 776 355 202
E-mail: strela@kazimirka.cz