Moc děkujeme za naši dceru Kristýnku, která si svůj první tábor opravdu maximálně užila se skvělými kamarády, bohatým programem a fajn vedoucími. Velké díky Káje a Toničce, které se o ně staraly a byly jim velkou oporou a novou táborovou rodinou. „SUPER TÁBOR“ (slova naší Kristýnky). Byla to její první zkušenost a při příjezdu říkala, že by tam ještě klidně byla déle.Velké díky a už teď se těší zase za rok s Vámi. Velké díky vám všem za vaši práci a úsilí!! Jiřina H. 


Děkujeme za skvělý Můj první tábor. Děti přijely nadšené ,spokojené a plné zážitků. Těšíme se na další tábory s vámi. Krásné léto. Zdenička H. 


Moc děkuji za primestsky tábor v Letňanech – byl to Stefankuv první tábor vůbec a denně chodil nadšený, plný zážitků. Rádi se k vám vrátíme a doporucime dál. Aneta Š. 


Skvele, pekne si to uzivame na Hrazanech. Vedouci jsou prijemni, perfektni pristup k detem, tabor plny zabavy a her src=“https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/1f642.png“ alt=““ width=“16″ height=“16″>


Diky a vratime se  Tomáš L. 


Dobrý den, dnes se Thea vrátila z tábora plna dojmu a nadšení. Chtěla bych všem poděkovat za péči a úžasný týden, který s vámi prožila. Těším se na další akce a vámi. Lucie H. 


Naše Anetka se dnes vrátila z 4. turnusu Mého prvního tábora naprosto nadšená, stejně tak i ze zimního tábora. Děkujeme Vám a přejeme spoustu dalších spokojených dětí. Teď už jí čeká příměstský tábor a za rok s Vámi určitě zas pojede. Hana K. 

Mohu všem jen doporučit. Z naší krátké zkušenosti, pouze 3 roky, je to naprosto super!!! Naše Karolínka nadšená. A já bez starosti kam a s kým ji to posílám. Petra K. 


Strašně moc děkuji všem co se starali o deti na MŮJ PRVNÍ TÁBOR vrátili se mi naprosto šťastné děti, které se ptali kdy zas pojedou  ….. takže za rok a to uz na dva týdny , ještě jednou moc dekuji Lucie F. 


můj syn jezdil na Váš tábor každý rok a vždy byl velice spokojen a moc se mu tam líbilo. Tábor všem doporučuji…. skvělý tým vedoucích  Lenka H. 


Děkujeme za vaši péči o děti, i za péči o nás Mimoní rodiče prostřednictvím zpravodajství a fotek z Roubenky. Velký obdiv za nasazení a velké Díky. Petra M. 


Moc krásná zimní rodinná dovolená. Pěkné místo, ať už se jedná o ubytování nebo o místo jako takové – sjezdovky vyloženě pro rodiny a děti. Krásná příroda, pohoda a legrace….možnost využití programu jak pro děti tak dospělé  Moc děkujeme za opravdu pohádkové prožití jarních prázdnin! 


Nejlepší nejúžasnější…prostě jednička s miliardou hvězdiček!! Děláte z dětí šťastné děti a to je nejvíc! Šárka N. 


Úžasný tábor, kde jsem si jistá, ze Lucka se vrátí s těmi nejlepšími zážitky, vzpominkami a zároveň slzickami, ze to tak rychle uteklo. Uz teď se těší na pristi rok! Velké dik všem, kdo se o ni ty dva týdny staral. Jana J. 


Velké díky za super rodinnou dovču! Moc jsme si to s manželem i mrňaty užili:-) Výběr místa (hotel Žalý) perfektní, program bavil všechny a byla příjemně vyvážená organizovaná část dne s tou individuální (čas na lyže, sáňky, snowtubing, herničku). No a to počasí jaké jste zařídili;-) Co dodat? Za rok zase s Vámi:-) Iva P. 


Urcite doporucuji. Letos to byl pro děti opravdu „Můj první tábor“ . Chtěla jsem poděkovat, Verunka s Tomáškem přijeli plní dojmů a zážitků. Tímto oznamuji, že už se těšíme na příští rok, ale tentokrát na 13 dní. 😎 Zavzpominala jsem si,když jsem na tábory jezdila já sama a vždy na 3 týdny. Také chaticky, ale stanove. Jitka J. 


Moooc děkujeme celému týmu Neli K. je plna zážitku ) tak zas příští rok 👏👍👍 Světlana K. 


Maximální spokojenost , úžasná parta lidí, kteří se s láskou starají o naše děti (to nejcennější ) a předávají jim zkušenosti , radost lásku i to pohlazeni když je třeba. Zažijí legraci poznávají nové věci učí se a hlavně se zdokonalují a nabývají zkušenosti sebevědomí a kamarády !!! Já ze srdce děkuji za Vaši snahu, píli, pečlivost a někdy i trpělivost !!! Tereza T. 


Doporučujeme moc pěkné místo, byli jsme vyzvedávat syna a tak jsme měli možnost se s táborem seznámit. Táborové hry jsou moc fajn a různorodost dní. Dobrá kuchyně. Monika R. 


Můžu jen doporučit!! Dcera jela letos počtvrté a strašně se těšila!! Na kámoše, super vedoucí co svoji práci dělají s láskou a bezva program. Moc děkuji Jiřina H. 


Perfektní, děti nadšené, profesionální přístup! Marcela Č. 


Maruška přijela dnes celá vysmátá a moc se těší na příští rok. Děkujeme za krásné chvíle, které prožila na 1 turnusu ☺️. Za rok nashledanou. Všem doporučuji 👍👍 Katy Č. 


Filípek byl ze svého 1.tábora nadšený a plný zážitků,moc děkujeme a za rok se zase těšíme 👍👏💙 Inka T. 


Tom přijel naprosto spokojený. Moc děkujeme za perfektní program a stravu a těšíme se na příští rok. 🙂 Martina K. 


DĚKUJEME VŠEM Z TÝMU ZA SUPER ZÁŽITKY. DĚTI JSOU MOC SPOKOJENÉ A NADŠENÉ A PŘÍŠTÍ ROK SE ZASE RÁDI K VÁM PŘIDÁME. Nela K. 


Patrik byl velmi spokojený, moc děkujeme za super jarní prázdniny 👍 a hlavně všem vedoucím za jejich trpělivost 😉…. příští rok se budeme opět těšit 😘 Lucie K. 


Moc děkuji za Emu,užila si s vámi další krásný týden a přijela nadšená a plná zážitků👍🤩☃️Už teď se těší na letní tábor😀😀Díky všem👏👏 Zuzana T. 


Milos děkuje , za tak úžasnou partu lidi která děla vše srdcem a to je to nejcennější pro děti i rodiče ! Užil si vše od první chvíle tak moc spokojeneho jsem ho dlouho neviděla . Těšíme se příští rok 🍀☃️⛄️❄️a v létě nashledanou 🐞🐝🌹😘💋 Tereza T. 


Děkujeme moc Matěj byl nadšení a těší se na vás zase jarní prázdniny si naprosto užil díky vám všem. Valentina D. 


Zaseee moooc moc diky za krasny sportovni tyden, Maruska maximalne spokojena!!!Dekujeme! Jarmila K. 

kluci přijeli nadšení a to ten starší již po 5té, mladší letos poprvé a příští rok už na celý turnus. Jste prostě boží díky Lucie D. 


Úžasné prostředí a super tým vedoucích kluci jsou nadšení a za rok jedou znovu 🤗😍 Janča G. 


děti jezdí každý rok a jsou moc spokojené a nadšené. Výběr z několika kroužků, hodní vedoucí, příjemná do Kuba, dobrá organizace. Spoustu fotek během celého tábora, takže člověk vidí, jak si to děti užívají. Nedá se vyzdvihnout jedna věc, Kazimírka výborně funguje jako celek. Eva T. 


Za nás také velké poděkování. Mnoho zážitku, krásné vzpomínky a plno slzicek. Byla to prý super parta, bezva vedoucí a vyprávění ještě nekončí. Pristi rok se Lucka zase vrátí 😊 Jana J. 


Od nás také velké díky VŠEM! Nadšení ze všeho vyhrálo nad stýskáním a přístí rok prý rozhodně zase ☺ Oli K. 


Díky moc Kazimírkáci.👍 Synátor nám už hodinu vypráví u fotek své táborové zážitky…😀 Super organizace, skvělí vedoucí a praktikanti, super celotáborové aktivity a naprosto dokonalá informovanost tady na Xichtoknize. Počasí vyšlo taky parádně. 😁👍… Tak příští rok snad potřetí ! Děkuje Tobík z 3.oddílu. 🤟 Díky. Marek M. 


Není co dodat…jste vážně skvělí všichni! Děkuju, děkuju, děkuju!!👍👍👍 Šárka N. 


My děkujeme vám! Zrovna jsme s holkama probíraly fotky… letos s váma byly už po šesté a opět se vrátily nadšené. Už teď se těší na příští rok💗. Hezký zbytek prázdnin a ať se vydaří i třetí turnus😉 Gabriela F. 


Děkujeme! U nás nadšení a spokojenost, zážitky a přátelství 🙂 diky za doporučení Linda O. 


Za náš velká jednička – po 4 letech nastala změna tábora, kam Lucka jezdila a výsledek – příští rok jede zase k Vám:-) děkuji za úžasných 12 dní, vedoucím, kuchařkám, prostě všem, kteří se na táboře podíleli. Jana J. 


Musím koupit kamarádce, která mi před rokem vaši organizaci doporučila, minimálně bednu šampaňského…jste skvělí, díky moc!!! Šárka N. 


Honzík přijel nadšený moc děkujeme celému týmu Kazimírka. Michaela K. 


Tolik let fungujete a kvalita neklesá! Jste úžasná záruka kvality! Hanka P. 


Moc děkujeme za super zážitky, které si Kristýnka přivezla. Už se těší zase za rok na viděnou. Jiřina H.