10.den – Hledá se talent

Ráno po noční bojovce nebylo zrovna růžové. Někteří přišli pozdě na rozcvičku, ale nakonec jsme se všichni protáhli a poté nasnídali.

Na kroužcích starší zálesáci stavěli chýše, mladší se učili uzlovat, výtvarníci malovali pomocí kříd a mléka.

K obědu nás čekalo výborné vepřo, knedlo, zelo. O poledním klidu se na pár minut přihnala přeháňka, ale naštěstí se nebe brzy vyjasnilo.

Na odpolední oddílový program jsme se proto rozutekli na hřiště, do lesa. Starší oddíly si „zahráli“ karneval. Odebrali jsme se na louku a dostali jsme od vedoucích za úkol přestrojit pomocí přírodních materiálů z okolního lesa někoho z oddílu za princeznu, jiné za loupežníka, krále, šaška, čarodějnici a zbytek oddílu za divochy. Ti pak před porotou zatančili svůj bojový tanec, u kterého si i pořádně zakřičeli, ostatní postavy se představili a popsali.

Než jsme ze sebe smyli bláto a různé větve a mech odnesli zpět do lesa, měl pan kuchař hotové boloňské špagety. I ty byly výborné. A už je tu večer! Tábor čeká vybrat z několika adeptů toho nejnadanějšího alias připravena je soutěž Hledá se talent. Když se celé publiku sešlo v jídelně, představil moderátor porotu, ve které usedli Petra Kvitová, Lady Gaga, Vector a Anna Geislerová, a také soutěžící z jednotlivých oddílů. A pak už jsme si poslechli několik nadějných zpěváků a zpěvaček, shédli jsme krásná taneční vystoupení a úžasné show s jojem. Nejvíce svým aerobikem oslnila Kristýna Hradecká z pátého oddílu a vyhrála zasloužené ceny.

Pak už nás čekala druhá večeře, hygiena a večerka.

10_den_1 10_den_2 10_den_3
10_den_4 10_den_5 10_den_6