10. den – Hledá se talent

Včerejší bouřka úspěšně přešla a ráno nás probudilo sluníčko. Jaké to krásné ranní překvapení. Po snídani jsme se jako každý den rozběhli na kroužky. Už umíme úplně všechno, takže se těšte, protože vás doma všechno naučíme, abyste nebyli pozadu. 🙂

Sluníčko nás neopustilo ani odpoledne, tak se splnilo naše přání, a po poledním klidu jsme se šli opět koupat. Celé odpoledne by nás to ale nebavilo, proto jsme se přesunuli do tábora a hráli mezioddílové hry. Dnes měli docela poetické názvy – „Na bizony“ a „Průjem“. Děti to velmi zaujalo. Podařilo se nám při tom utahat i vedoucí. Konečně.

Večer nás čekala kulturní událost. Hledali jsme talent. Z každého oddílu byl vybrán jeden representant, který předvedl, co umí. A byla to opravdu rozmanitá podívaná. Zpívalo se, tančilo, hráli se scénky a dokonce jsme viděli show s jojem. To bylo něco. Nikdy bych nevěřila, co se s ním dá všechno dělat. Vystoupení byla překrásná a každý soutěžící byl náležitě odměněn. Vítěz může být ale jen jeden. Takže pro letošek se vítězkou stala, tramtadadáááááááááááááááá, Tereza Růžičková z 8 oddílu. Gratulujeme.

dsc_0135 Letní tábor Kazimírka - Na bizony Letní tábor Kazimírka - koupání
dsc_0214 Letní tábor Kazimírka - porota Letní tábor Kazimírka - Hledá se talent