2.den – Hledáme mimoně

Dnes nás vytáhlo z pelíšků sluníčko. Za chvilku jsme už běželi na s ou první táborovou rozcvičku. Poté, co jsme se trochu protáhli, vyrazili jsme na snídani.

Dopoledne jsme se po nástupu rozdělili do kroužků a za cvhilku na to již zálesáci odcházeli do lesa, sportovci se rozběhli na hřiště, výtvarníci začali tvořit svá první díla a děvčata na zumbě zkoušela první kroky.

Po výborném obědě jsme se dočkali zaslouženého odpočinku. Polední klid ale rychle utekl a my jsme se sešli na první etapě celotáborové hry, jejíž název byl Gru a jeho mimoni. Naším úkolem bylo zapamatovat si detaily z životopisu mimoně, pak jsme svého mimoně hledali a ten nám pak ukázal, kde najdeme Grua. Gru vyzkoušel naši paměť otázkami z mimoního životopisu.

Všechno jsme rychle zvládli a proto jsme dostali ještě doplňkový úkol – vytvořit z několika lidí z oddílu co nejtlustšího mimoně.

Energii jsme načerpali na večeři, po nás čekaly oddílové programy. Naším úkolem bylo vytvořit název, vlajku a pokřik oddílu. Zítra se s ním pochlubíme na nástupu.

Při druhé večeři jse se podívali na večerníček a hurá do hajan. Zítra nás čeká zase spousta zábavy, tak abychom byli čilí.

dscn3582  dsc_0114  dscn3587_0
 dsc_0056_1 dscn3597  dsc_0044_0