3.den – První disko

Dnes se nám nevstávalo tak dobře jako včera, počasí po ránu bylo pošmourné. Rozhýbali jsme rozespalá těla na rozvičce a těšili se na snídani. Chvilku po ní jsme již na nástupu předváděli oddílové vlajky a seznamovali ostatní se svým pokřikem. Zjistili jsme, že budeme bojovat proti Padouchům, Tygříkům, Vektorům, … Po nástupu jsme si uklidili v chatce, tedy někdo nejspíš zapomněl, protože už se objevila  první prasátka.

V deset hodin jsme se rozběhli na kroužky – zálesáci uzlovali jako o závod, na sportu jsme se učili přehazku a volejbal. Po výborném obědě a zaslouženém poledním klidu jsme zjistili super novinku, místo oddílových programů se jdeme koupat, hurá! Během dopoledne se totiž vyjasnilo a je opravdu velké horko. Vyrážíme hromadně celý tábor, všichni se na koupání těšíme. Konečně jsme na místě, vybalujeme z batůžků ručníky nebo deky a první dva oddíly se už pomalu ochlazují ve vodě. Po deseti minutách dojde ke střídání a postupně se vykoupají všichni. Ostatní zatím hrají na dekách karty, povídají si, opalují se, … Odpoledne ale bohužel rychle uteklo a my se vydali na cestu do tábora, kde nás čekaly úžasné zapečené těstoviny.

Po večeři jsme se rozběhli vyparádit a převléct, protože večer nás čekala první táborová diskotéka.Roztancovali jsme se na několik písniček ze zumby a pak už to jelo, … Stejně jako odpoledne ale i večer rychle utekl a my celí unavení zalezli do postele. Kdoví, co nás čeká zítra, třeba se nám o tom bude zdát …

 dsc_0015_0 dsc_0033 dsc_0049
dsc_0053 dsc_0146 dsc_0158