4.den – Setkání s Vectorem

Po výborné snídani jsme se rozběhli na kroužky. Sportovci se učili bastebal, na výtvarce se vytvářela díla z kuliček krepového papíru.

Po knedlících s vepřovým na paprice a poledním klidu přišla na řadu scénka druhé etapové hry, tedy Setkání s Vectorem. Všichni jsme se zasmáli a pak už jsme zjistili pravidla, která nás budou provázet dnešním odpolednem.

Stali se z nás technici a stavitelé. V táboře jsme si každý oddíl našel obálky s nápovědami ke hře. Moc moudří jsme z toho ale nebyli. Copak nám nějaké KARUNGU a URUNGU pomůže? Pokusili jsme se veškeré výrazy naučit. Pomocí nich jsme pak měli za úkol postavit zmenšovák. Stavitel čekal na stanoviště na to až mu technici z oddílu přinesou stavební dílky, tedy barevné,d řevěné kostičky. Když přiběhl, stavitel je pouze výše zmínech nápověd navigoval . Jak se ukázalo sice byla legrace, ale úkol nebyl vůbec jednoduchý. Občas jsme se neudrželi a poradili česky a stavba byla vedoucím zbořena za porušení pravidel nebo technici přinšeli nehodící se dílky. Nakonec se ale každému podařilo alespoň nějakou stavbu postavit.

Vyčerpaní sme se vrhli na večeři, tentokrát sladkou – lívance s kakaVečer patřil oddílovým programům. Někteří se odebrali na hřiště, jiní zkoušeli pinghpong, hrálo se bingo…

Celkem unavení jsme vyrazili na druhou večeři, při které jsme shlédli večerníčka – Jáju a Páju.

Postýlky na nás už čekaly a proto se šli vykoupak a šup pod peřinu.

 dsc_0181 dsc_0196 dsc_0363
 dsc_0244  dsc_0271  dsc_0333