7.den – Zajímavá návštěva

Dnes jsme se opět probudili do krásného slunečného rána. Protáhli jsme se na rozcvičce, nasnídali se a poté se přesunuli na pravidelné kroužky. Výtvarníci dnes vyráběli přívěšky z dřevěných korálků, zálesáci poznávali rostliny a houby a tvořili herbář. Ve sportu se hrála přehazovaná a holky na aerobiku pilovaly další taneční kroky.

Po poledním klidu nás čekalo velké překvapení. Do tábora nás přijeli navštívit členové pyrotechnické jednotky vojenské policie, aby nám přiblížili svou práci. Představili nám robota Maxíka, který jim pomáhá při odhalování a zneškodňování výbušnin a předvedli, co všechno dokáže. Na závěr jsme mohli prozkoumat celé zásahové vozidlo a prohlédnout si a osahat pyrotechnický oblek. Páni pyrotechnici byli moc hodní a zodpověděli nám všechny naše zvídavé otázky. Bohužel se přiblížila večeře a my se museli s návštěvou rozloučit.

Pochutnali jsme si na krupicové kaši a vrhli se na přípravu na večerní program. Ta byla dnes důkladná, protože nás čekala diskotéka! Bavili jsme se, tančili a zpívali až do večerky. Ta se dnes přiblížila obzvlášť rychle. Tak honem umýt a spát, protože zítra nás čeká další zajímavý program…

7-den-1 7-den-2 7-den-3
 7-den-4  7-den-5  7-den-6