8. den – Speciální návštěva

Dnešní ráno sluníčko trochu zaspalo. Tak jsme vyběhli na rozcvičku a doufali, že se ukáže později. Na kroužcích jsme pokračovali ve stejném duchu. Sice maličko poprchávalo, ale byla to jen kratičká přeháňka. Na zítřek je plánovám táborák, tak se zálesáci učili stavět ohně. Vyzkoušeli jsme různé druhy stavění ohňů a nakonec jsme si na něm uvařili čaj v ešusu.

K poledni konečně vylezlo sluníčko. Asi chtělo také přivítat návštěvu. Do poslední chvíle jsme nevěděli, o koho se jedná. Po poledním klidu jsme se konečně dočkali. Přijeli „kluci“ z Paintballu – Mistři republiky. Povídali nám jak se bojuje, s jakými zbraněmi apod. Hlavně kluci byli ve svém živlu. Nakonec jsme se rozdělili na jednotlivá stanoviště a zkoušeli jsme střílet z různých zbraní (pistolí a dokonce i z kulometu). Je to pěkně složité, ale občas jsme strefili i cíl.

Večer jsme den završili diskotékou. Holky ze zumby tam měli i krátké vystoupení, abychom viděli jaké pokroky už zvládli udělat. Diskotéka byla dokonce prodloužená asi o půl hodinky, takže perfektní den.

dsc_0021 dsc_0053_0 dsc_0059
dsc_0107 dsc_0084 dsc_0164_0