Deníček z letního tábora 2006

letni_tabor_2006_chatky

Během našeho pobytu na letním táboře, jsme pro Vás, pro rodiče, zřídili deníček z letního tábora, kam každý den letního tábora budeme zaznamenávat, jak jsme se ten který den na táboře měli, co jsme dělali a spoustu jiných informací. Setkáte se tu i s příspěvky Vašich dětí a prostřednictvím komentářů, do kterých můžete přispět pod každým článkem, nás můžete kontaktovat a třeba se na něco zeptat.

Budeme moc rádi, když se Vám náš deníček z letního tábora bude líbit a budete ho pravidelně navštěvovat.

Letní tábor se nachází v zalesněném údolí řeky Sázavy v okresu Kutná hora u obce Soběšín

letni_tabor_2006V ceně letního tábora je zahrnuto vybrané ubytování, strava 5x denně, pitný režim, doprava autobusem z Prahy a zpět, zdravotní péče táborové zdravotníka, základní léky, lektoři a táboroví vedoucí.

Každý den letného tábora na Vás čekázábavný program. Můžete si vybrat z kurzů aerobiku, sportu, tenisu,letni_tabor_2006 zálesáctví a pro nejmenší je připraven kurz výtvarný. Další program letního rábora tvoří celotáborová hra podle filmu KARCOOLKA, koupání, plavba na loďkách, sportovní multidisciplíny, Ašokovy hry, Živé šachy, volba Miss, Kazi hledá SuperStar, karaoke show, diskotéky s Dj Strokie, noční hra a celodenní táborový výlet na zámek ve Zruči nad Sázavou.