Fotky z letního tábora 2007

Už je to skoro měsíc a půl co jsme se všichni vrátili z letního tábora. Život každého z nás se zase vrátil do svých zajetých kolejí. Přeci jen máme stále něco společného, všichni vzpomínáme na letní tábor plný zábavy a kamarádů. Během těch dvou týdnů na letním táboře se nám podařilo nafotit neuvěřitelné množství fotek, které dokumentují co jsme všechno jsme na letním táboře zažili. Část z těchto fotek najdete již ve fotogalerii z letního tábora, je jich tu více než sto. Kdyby někoho natolik upoutaly a chtěl by vidět více, je možné si objednat CD s fotkami z celého letního tábora. Stačí nám napsat mailík. Stále také stříháme video z letního tábora, které by mělo být koncem září.

Kromě fotek z letního tábora jsme přidali do fotogalerie i fotky z naší poslední akce konané poslední prázdninový víkend. Byli jsme na exkurzy v McDonaldu a ve Fantasy parku, kde jsme hráli bowling, byli na prolézačkách a videohrách.

Všichni jsme se dobře bavili a byl to příjemně strávený den. Už teď pracujeme na plánu další akce, abychom se zase všichni brzo viděli.