Podzimní prázdniny

…. už zase prázdniny?

Podzimni_tabor_59Tuto větu vysloví snad každý rodič. Nedávno dětem skončily „velké“ letní prázdniny a teď jsou tu další, ve čtvrtek 29.10. a pátek 30.10.

Dovolenou si většina rodičů čerpala hlavně v létě a pár dnů si ještě necháváme na ty vánoční prázdniny.
Do úzkých se dostávají hlavně rodiče, kteří nemají „hlídací“ prarodiče nebo děti mají ještě v pondělí a úterý ředitelské volno.

Ideální je být se svými dětmi a užívat si volna. Vynahradit si všední uspěchané dny. Vyrazit na výlet, strašidelný zámek, lampiónový průvod, do bazénu, muzeí, ZOO, na kolo, pouštět draky a další nejen podzimní aktivity.

Podzimni_tabor_19Pokud není možnost vzít si volno, je dobré zajistit dětem pestrý a zajímavý program. Nejlépe takový, který bude děti těšit, budou se svými vrstevníky a můžete se na něj spolehnout.

Organizace pracující s dětmi po celý rok pořádají pro děti podzimní pobytové tábory. Děti jsou na několik dnů v přírodě a je tak o ně postaráno.

Další možností je přihlásit dítě na podzimní příměstský tábor. Dobrý tábor nabídne program a pokryje pracovní dobu rodičů.

Důležité je zajistit dětem kvalitně strávený volný čas, tak aby se nenudily a vy jste neměli strach, co dělají doma samy.

Přejeme hezké podzimní dny.

© kazimirka.cz, organizace pracující s dětmi