Přihláška Minitábor pro rodiče s dětmi 2017
* označené hvězdičkou je povinné
Chcete-li mít pokoj blízko určité rodiny či jiné přání, máte možnost napsat svůj požadavek. Budeme se snažit splnit vaše přání.
Nabízíme vám možnost se připojistit děti na storno pobytu u pojišťovny Kooperativa. V případě zájmu jsou níže přiloženy podmínky, dále se řiďte dle Instrukcí k přihlášení. Cena pojištění je 144 Kč/pobyt Hrazany nebo 164 Kč/pobyt Černá Bouda. Pojištění je možné pouze pro děti.
Potvrzuji platnost výše uvedených údajů a zároveň se zavazuji dodržovat patřičná ustanovení všeobecných podmínek, Instrukce pro přihlášení na minitábor pro rodiče s dětmi 2017, spolu s konkrétními podmínkami pro účast na dětském táboře Kazimírka. Souhlasím s tím, aby Kazimírka zpracovávala a evidovala osobní údaje poskytnuté jí v souvislosti s přihlášením na letní tábor. Zároveň dávám souhlas k použití fotografií a videa pořízených v rámci tábora pro prezentaci Kazimírky. Místo na táboře je rezervováno obdržením přihlášky a zaplacením zálohové platby. Veškeré informace k přihlášení a platbě jsou uvedené v Instrukcích pro přihlášení na Letní tábor 2017, které jsou přiloženy níže ke stažení a budou vám zaslány emailem.
prosíme o zaškrtnutí políčka