Přihláška na příměstský tábor 2017 – Letňany (pro děti 5 – 13 let)
*označené hvězdičkou je povinné
Vyberte termín/termíny na které dítě chcete přihlásit. Pokud budete dítě přihlašovat na konkrétní dny můžete vybrat níže.
Pokud z vybraného termínu nepřihlašujete dítě na celý týden (pondělí až pátek) a chcete dítě přihlásit na konkrétní dny, můžete nyní zaškrtnout. Pokud přihlašujete na více termínů v chcete jednotlivé dny, prosíme rozepište níže to textové poznámky konkrétní dny účasti na příměstských táborech.
Zde je prostor pro informace, které považujete za důležité – zvyklosti, problémy, na co je potřeba dohlédnout. Zároveň uveďte, pokud se příměstského tábora bude účastnit i kamarád a chcete, aby byly spolu ve skupině.
Pokud bude na tábor přispívat Váš zaměstnavatel a chcete vystavit fakturu můžete zde napsat fakturační údaje firmy a na jakou částku fakturu vystavit. Prosíme o informaci, zda fakturu zaslat emailem nebo na vaší adresu/adresu zaměstnavatele.
V případě zájmu o táborové triko příměstského tábora - Léto v Praze - věnujte pozornost níže přiloženému souboru s náhledem trika a výběru správné velikosti. Cena trika je 220 Kč. Děti dostanou triko první táborový den. Možnost objednat při přihlášení do konce května.
Potvrzuji platnost výše uvedených údajů a zároveň se zavazuji dodržovat patřičná ustanovení Všeobecných podmínek, Instrukce pro přihlášení na Příměstský tábor 2017, spolu s konkrétními podmínkami pro účast na dětském táboře Kazimírka. Souhlasím s tím, aby Kazimírka zpracovávala a evidovala osobní údaje poskytnuté jí v souvislosti s přihlášením na příměstský tábor. Zároveň dávám souhlas k použití fotografií a videa pořízených v rámci tábora pro prezentaci Kazimírky.
Po odeslání přihlášky se Vám zobrazí oznámení o odeslání a následně Vám přijde na uvedený email potvrzení přihlášky. Veškeré informace k přihlášení, platbě a ověření jsou uvedené v Instrukcích pro přihlášení na Příměstský tábor 2017.
prosíme o zaškrtnutí políčka