Přihláška Můj první tábor 2017
*označené hvězdičkou je povinné
Chcete-li, aby Vaše dítě bylo ubytováno s kamarádem/ kamarádkou/sourozencem – musí být stejného pohlaví, můžete napsat svůj požadavek. Pokud uvedete více jmen, budeme se snažit, ale nejvíce žádaného kamaráda/ kamarádku napište na první místo. Kamarádi se musí napsat vzájemně do obou přihlášek. Ubytováni mohou být společně i sourozenci s větším věkovým rozdílem.
Děti jsou na táboře rozděleny do oddílů podle věku (kluci, holky dohromady). Chcete-li, aby vaše dítě bylo v oddíle s kamarády, můžete napsat svůj požadavek. Prosíme o respektování věkového rozdílu mezi dětmi maximálně 2 - 3 roky.
Pokud bude na tábor přispívat Váš zaměstnavatel a chcete vystavit fakturu můžete zde napsat fakturační údaje firmy a na jakou částku fakturu vystavit. Prosíme o informaci, zda fakturu zaslat emailem nebo na vaší adresu/adresu zaměstnavatele.
V případě zájmu o táborové triko 2017 - Příšerky - věnujte pozornost níže přiloženému souboru s náhledem trika a výběru správné velikosti. Cena trika je 220 Kč. Děti dostanou triko při příjezdu na tábor. Objednání trika je možné do konce května.
Nabízíme vám možnost se připojistit na storno pobytu u pojišťovny Kooperativa. V případě zájmu jsou níže přiloženy podmínky, dále se řiďte dle Instrukcí k přihlášení. Cena pojištění pro 1.,2., 4., 5., 6.. turnus je 154 Kč, pro 3. turnus je 160 Kč.
Potvrzuji platnost výše uvedených údajů a zároveň se zavazuji dodržovat patřičná ustanovení Všeobecných podmínek, Instrukce pro přihlášení na Můj první tábor 2017, spolu s konkrétními podmínkami pro účast na dětském táboře Kazimírka. Souhlasím s tím, aby Kazimírka zpracovávala a evidovala osobní údaje poskytnuté jí v souvislosti s přihlášením na letní tábor. Zároveň dávám souhlas k použití fotografií a videa pořízených v rámci tábora pro prezentaci Kazimírky.
Po odeslání přihlášky se Vám zobrazí oznámení o odeslání a následně Vám přijde na uvedený email potvrzení přihlášky. Veškeré informace k přihlášení, platbě a ověření jsou uvedené v Instrukcích pro přihlášení na Můj první tábor 2017.
prosíme o zaškrtnutí políčka