Přihláška podzimní příměstský tábor 2017
* pole označené hvězdičkou jsou povinné
Zde je prostor pro informace, které považujete za důležité – zvyklosti, problémy, na co je potřeba dohlédnout. Zároveň uveďte, pokud se příměstského tábora bude účastnit i kamarád a chcete, aby byly spolu ve skupině.
Pokud bude na tábor přispívat Váš zaměstnavatel a chcete vystavit fakturu můžete zde napsat fakturační údaje firmy a na jakou částku fakturu vystavit. Prosíme o informaci, zda fakturu zaslat emailem nebo na vaší adresu/adresu zaměstnavatele.
Potvrzuji platnost výše uvedených údajů a zároveň se zavazuji dodržovat patřičná ustanovení všeobecných podmínek, Instrukce pro přihlášení 2017, spolu s konkrétními podmínkami pro účast na dětském táboře Kazimírka. Souhlasím s tím, aby Kazimírka zpracovávala a evidovala osobní údaje poskytnuté jí v souvislosti s přihlášením na letní tábor. Zároveň dávám souhlas k použití fotografií a videa pořízených v rámci tábora pro prezentaci Kazimírky.
Místo na táboře je rezervováno obdržením přihlášky a zaplacením platby. Po odeslání přihlášky se Vám zobrazí oznámení o odeslání a následně Vám přijde na uvedený email potvrzení přihlášky. Veškeré informace k přihlášení, platbě a ověření jsou uvedené v Instrukcích pro přihlášení na příměstský tábor 2017.
prosíme o zaškrtnutí políčka