Přihláška Zimní minitábor pro rodiče s dětmi 2018
* označené hvězdičkou je povinné
Prosíme o zaškrtnutí počtu dospělých a dětí podle zkutečnosti.
Osoba, která přihlašuje.
Chcete-li mít pokoj blízko určité rodiny či jiné přání, máte možnost napsat svůj požadavek. Budeme se snažit splnit vaše přání.
Nabízíme vám možnost se připojistit děti na storno pobytu u pojišťovny Kooperativa. V případě zájmu jsou níže přiloženy podmínky, dále se řiďte dle Instrukcí k přihlášení. Cena pojištění je 181 Kč/dítě 2-6 let a 187 Kč/dítě 6-10 let . Pojištění je možné pouze pro děti a s 1.platbou.
V případě, že jste v předchozím zaškrtli zájem o sjednání pojištění, je třeby vyplnit rodné číslo dítěte/dětí. Rodné číslo je potřeba pro pojišťovnu.
Potvrzuji platnost výše uvedených údajů a zároveň se zavazuji dodržovat patřičná ustanovení všeobecných podmínek, Instrukce pro přihlášení na zimní minitábor pro rodiče s dětmi 2018, spolu s konkrétními podmínkami pro účast na minitáboře Kazimírka. Souhlasím s tím, aby Kazimírka zpracovávala a evidovala osobní údaje poskytnuté jí v souvislosti s přihlášením na letní tábor. Zároveň dávám souhlas k použití fotografií a videa pořízených v rámci tábora pro prezentaci Kazimírky. Místo na táboře je rezervováno obdržením přihlášky a zaplacením zálohové platby. Veškeré informace k přihlášení a platbě jsou uvedené v Instrukcích pro přihlášení na Zimní tábor 2018, které jsou přiloženy níže ke stažení a budou vám zaslány emailem.
prosíme o zaškrtnutí políčka