1
0
0
0
0

Cena celkem:

Pro vypočtení správné ceny je třeba počet přihlašovaných osob, podle věku, zvolit vlevo na posuvnících. Prosíme o kontrolu správného vyplnění.

V případě, že na pokoji je 1 dospělá osoba s dítětem do 2,99 let zdarma (bez nároku na lůžko a stravu) nebo sama, je účtován příplatek ve výši 1100 Kč.

Přihlášku je třeba vyplnit samostatně za rodinu, podle obsazení jednoho pokoje.


.Chcete-li mít pokoj blízko určité rodiny či jiné přání, máte možnost napsat svůj požadavek. Budeme se snažit splnit Vaše přání.

Případě zájmu o pojištění stornování tábora můžete přejít přímo na formulář pojišťovny Allianz, kde zadáte základní údaje:

Pojištění storna - formulář

Cena pojištění storna je 5,5 % z ceny tábora, sjednává se a hradí přímo Allianz pojišťovně a. s.

Pojištění stornopoplatků - stručně


Cestovní pojištění


Pokročilejší lyžaři od 5 let mohou využít skupinové lyžování s instruktorem (vedoucí minitábora). Skupinové lyžování je ve Skiareálu Benecko každý den v čase 9,30 – 11 hod. Počet míst ve skupině je omezen na 4 – 7 dětí. Na základě přihlášeného počtu, zájemce o skupinové lyžování informujeme. Podrobné informace na webových stránkách.


Potvrzuji platnost výše uvedených údajů a zároveň se zavazuji dodržovat patřičná ustanovení všeobecných podmínek, Instrukce pro přihlášení na minitábor, spolu s konkrétními podmínkami pro účast na dětském táboře Kazimírka. Souhlasím s tím, aby Kazimírka zpracovávala a evidovala osobní údaje poskytnuté jí v souvislosti s přihlášením na zimní minitábor. Zároveň potvrzuji Informovaný souhlas.

Po odeslání přihlášky se vám zobrazí oznámení o odeslání a následně vám přijde na uvedený email potvrzení přihlášky. Veškeré informace k přihlášení, platbě obdržíte v e-mailu.


Cena záloha:

Cena celkem:

Cena doplatek:

* označené hvězdičkou je třeba vyplnit