Příměstský tábor je vhodným řešením volného času dětí, které o prázdninách zůstaly v Praze, nechtějí „sedět“ doma a nudit se. Vedoucí se s dětmi během celého týdne schází ráno a navečer je zas předají zpět rodičům. Takže děti jsou přes noc doma. Tento tábor je vhodný i pro děti nesmělé, které nevědí, zda by klasický tábor zvládly.

Program týdenních táborů se liší (kokrétní programy pro příměstské tábory 2013, budou zde ještě upřesněny). V plánu jsou:    

                    
– Terárium Praha
– Koupaliště/bazén
– Muzeum strašidel
– Kino/divadlo/festival
– Adventure minigolf
– Celodenní výlet Beroun
– Pod hladinou Vltavy
– Hry v klubovně a na hřišti

Příměstský tábor Kazimírka

Jak tábor probíhá:

Děti jsou rozděleny do skupin podle věku, v jedné skupině je cca 15 dětí a dva vedoucí našeho sdružení. Sraz dětí s vedoucími každý den v 8 hod. Čas převzetí dětí zpět v 17 hod. tamtéž.

Co s sebou:

dle věku jízdenky na každý den, oblečení dle počasí, batoh, pití, svačinu, oběd (který je možno konzumovat na výletě), propisku, blok, kapesné, kartičku pojištěnce.

Primestky-tabor-dopravni-hriste Primestsky-tabor-aquapark primestsky-tabor-kremylek-a-vochomurka

Přihlášení:
• Přihlásit se můžete na celý příměstský tábor
• Přihlásit se také můžete na jednotlivé dny

Přihlášku najdete v sekci Ke stažení

Tábor také pro děti s celiakií. Očanské sdružení Celiakie a já se stalo partnerem našich příměstských táborů . Jelikož účast dětí s diagnózou celiakie je na podobných projektech omezena díky nutnosti speciálního stravovacího režimu, rozhodli jsme se umožnit těmto dětem pobytv příměstských táborech díky organizaci speciálního školení, kterým procházejí všichni táboroví vedoucí. Ti pak zajistí, aby dítě nekonzumovalo během dne nic, co by mu mohlo uškodit. www.celiakieaja.cz