Nezisková organizace Kazimírka je pro děti a mládež, kteří svůj volný čas chtějí trávit zábavně a zajímavě. Tato organizace s patnáctiletou tradicí pořádá dětské letní tábory, zimní tábory, příměstské tábory, tábory pro rodiče s malými dětmi, pravidelné zábavné akce, krásné výlety a zájmové kroužky, také dětský klub, mateřské centrum a coworkingové centrum. Organizace je pro všechny zájemce z celé ČR, nemusíte být členy, jsme tu pro všechny děti a rodiny.

 
Ředitelka a hlavní vedoucí
Lenka Kubištová

lenka_kubistovaVystudovala bakaláře na ekonomické vysoké škole a má dvě dcery. Zajišťuje celkový chod organizace Kazimírka, vede Letnici, dětský klub, mateřské centrum a coworkingové centrum.
Dříve pracovala jak v komerčním, tak v neziskovém sektoru. Také v Klokánku – zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc.

Její hlavní zálibou je práce s dětmi, organizace Kazimírka a softball.

Od dětství jezdí na dětské tábory, 2 roky praktikantka, 5 let vedoucí oddílů dětí ve věku 5 – 18 let, 12 let hlavní vedoucí tábora a jednatelka organizace Kazimírka.

Držitelka certifikátu „Hlavní vedoucí tábora“ schváleného Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR a „Zdravotník zotavovacích akcí“ od Červeného kříže. Absolvovala kurz Respektovat a být respektován.

Během celého roku zajišťuje činnost Kazimírky, Letnice, Coworkingu, fundraising, dotace a administrativu. Koordinuje většinu táborů a většiny akcí se i účastní. Na táboře má na starosti celkovou organizaci tábora jako hlavní vedoucí.

„Nejlepší hlavaska – přátelská a vždy usměvavá, přitom přísná a spravedlivá. Osůbka, která neustále někde poletuje a stará se o to aby tábor běžel tak jak má, a aby si to všechny děti pořádně užily. Když je čas, ráda přečte dětem pohádky na dobrou noc ;-)“
Pár slov rodičům od hlavní vedoucí…

Koordinátor a hlavní vedoucí
Jiří Kubišta

jirka_kubistaVystudoval dopravní průmyslovou školu, dříve pracoval v oblasti automobilového průmyslu. Nyní zajišťuje chod Kazimírky, koordinaci akcí a škol v přírodě.

Pokud je alespoň troška volného času při péči o své dvě dcery, rád jezdí s rodinou na výlety, lyžuje a jezdí na kole.

12 let se účastnil jachtařského tábora na Dolním Dvořišti z toho 6 let jako vedoucí. Na tento netradiční tábor dodnes vzpomíná. Od roku 2006 působí na táboře Kazimírka jako programový a hlavní vedoucí.

Během roku připravuje akce, prezentace a je koordinátorem škol v přírodě. Připravuje programovou náplň a materiálně-technické zabezpečení, koordinuje etapové hry, fotografování a natáčení videa.

“Jirka, náš reportér. Vždy má u sebe něco, čím se dají zvěčnit nezapomenutelné zážitky. Jeho objektivu nikdo a nic neuteče. Tato role je pro zachování krásných chvil nepostradatelná.”

Hlavní vedoucí Můj první tábor 3 a Oddílová vedoucí
Katka Malcová

katka_maldova
Je studentkou češtiny a hudební výchovy na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Na základní škole učí na 1.stupni hudební nauku.

Od útlého věku hraje na klavír, sportuje a zpívá, jak ve sboru, tak sólově. Velmi ji baví práce a aktivity s dětmi.

Na tábory jezdí od dětství a od svých 19 let také jako vedoucí. S Kazimírkou je od roku 2012. Je precizní společenská a mezi dětmi oblíbená.

Programový vedoucí
Lukáš Kraus

lukas_kraus

Vystudoval střední průmyslovou školu elektrotechnickou a už řadu let pracuje v jedné počítačové firmě na pozici vedoucího.

Velice rád skládá origami, věnuje se aktivitám v přírodě, deskovým hrám, míčovým sportům – hlavně nohejbalu.

Lukáš od mala jezdil na skautské tábory, později i jako vedoucí, kde načerpal mnoho důležitých zkušeností.

S Kazimírkou jezdí již mnoho let a je nepostradatelnou součástí. Nejdříve začínal jako vedoucí nejstarších dětí na letních táborech, nyní jako programový vedoucí.

Během roku zajišťuje webové stránky a grafiku. Lukáš je opravdu aktivním členem, i když má stálé zaměstnání, bere si dovolenou nejen na letní tábor.

Programový vedoucí
Dávid Kundrát

david_kundratNáš další programový vedoucí je studentem čtvrtého ročníku Vysoké školy chemicko – technické, což souvisí s Davidovo zálibou v barevných pokusech.

Mezi své koníčky řadí také všechny druhy sportu (nejvíce však badminton a hokej) včetně šplhání po horách, čtení a také rád cestuje, když má více volného času.

Tábory měl rád už jako malý chlapec a když vyrostl, rozhodl se jezdit jako vedoucí. Děti má rád, protože ho dokáží vždy rozesmát.

Na našich táborech začínal jako vedoucí nejstaršího oddílu, nyní zajišťuje programovou část letních táborů.

Programový vedoucí
Martin Nožička

martin_nozickaVystudoval střední odbornou školu civilního letectví v oboru letecký mechanik. I když již nějaký čas není studentem, vždy si na Kazimírku, akce a tábory rád bere dovolenou. Nyní pracuje u společnosti ČSA.

Mezi Martinovy koníčky patří hlavně letadla, plavání, jízda na kole. V poslední době kromě letadel podlehl kouzlu fotografie a tak veškerý svůj volný čas věnuje již téměř profesionálnímu fotografování.

Na tábory již jezdil jako dítě a opět se k nim po čase vrátil. Na letních táborech organizace je velkou posilou, dříve začínal jako praktikant a oddílový vedoucí. Na žádné akci nemůže chybět.

Programová vedoucí
Anna Smolíková

anna_smolikova
Vystudovala obor Učitelství pro mateřské školy na PedF UK v Praze a magisterský obor Pedagogika předškolního věku a Učitelství pedagogiky. Pracovala v dětském centru na Veselém kopečku.

V neziskové organizaci Kazimírka pracuje od roku 2011. Připravuje program letních i zimních Minitáborů pro rodiče s dětmi a účastní se různorodých akcí organizace včetně výpomoci v Miniškoličce Letnice na Praze 9.

Je ředitelkou Školičky U Smolíčka, kterou Kazimírka provozuje.

Zdravotníce
Lenka Králová

lenka_kralovaVystudovala Vyšší odbornou školu zdravotnickou v Praze. Pracovala jako všeobecná sestra na anesteziologicko-resuscitačním oddělení v mělnické nemocnici a nyní v Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) na oddělení kardiologie.

Ve volném čase jezdí na in-line bruslích. Ráda jezdí na koni, čte a tančí.

Na práci s dětmi na táboře se každý rok velmi těší. Náročný zdravotní obor, který ji baví, tak vystřídá za dětské bolístky.

Lenka se s přehledem postará o zdraví dětí na 1.turnuse letního tábora.

Zdravotnice
Lenka Přibylová

lenka_pribylovaLenka vystudovala vyšší odbornou školu pedagogickou a pokračuje v dálkovém studiu.

V současné době je učitelkou v mateřské škole.

Dříve se také věnovala práci pro Český červený kříž. Tato záliba jí zůstala, a tak již několik let jezdí na tábory s dětmi – jako zdravuška.

Ráda hodně času tráví v přírodě, něco vyrábí a tvoří, a když zbývá alespoň trošku času, vyplňuje ho četbou.

Zdravotnici Lenku můžou děti potkat, jak na zimních, tak letních táborech. Pro svůj humor a dokonalý přístup, který pomůže nejednomu stýskacímu dítku, ji mají děti moc rády.

Oddílová vedoucí
Gabriela Kutišová

gabriela_kutisova
Gabča studuje v současné době Pedagogickou fakultu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Jejím oborem je Pedagogika volného času, se zaměřením na výtvarnou výchovu a tělesnou výchovu.

Největší zálibou je pro Gábinu zeměpis. Také velice pilně studuje jazyky, protože má zároveň ráda cestování. Mimo to i ráda sportuje a čte.

Na tábory jezdí již od malička a i přes pár špatných zkušeností z jiných táborů si léto bez správného tábora (jako je ten nás samozřejmě!) nedokáže představit. S Kazimírkou jezdí od roku 2009. Nejdříve jako dítě, následně jako praktikantka a několik let jako oddílová vedoucí.

Oddílová vedoucí
Jana Vlčková

jana_vlckovaStuduje francouzštinu na Karlově univerzitě. Krom francoužštiny je největší zálibou klasický tanec.

Již od mala dělala aerobik, kromě jiného i Junior aerobik u Kazimírky. Mezi další zájmy patří malování, procházky v přírodě. Má ráda teplo, sluníčko a žlutou barvu. Někdy můžete Janu potkat i jako průvodkyni na hradě Český Šternberk.

S Kazimírkou jezdila již jako dítě od roku 2006. Navázala rolí praktikantky, ve které se velmi osvědčila a teď již několik let působí jako oddílová vedoucí menších dětí. Jana je velmi energická, usměvavá a charismatická osoba, kterou mají děti opravdu rády.

Oddílová vedoucí
Kateřina Haladová

katerina_haladovaKatka je v současné době studentkou Pedagogické fakulty UK, specializovaná na německý jazyk.

Věnuje se sportovní gymnastice a hraje squash. Mezi koníčky patří skauting, sborový zpěv, hra na kytaru, inline a snowboarding.

Na tábory jedzí od 7 let. Jezdila na skautské tábory, ale i na klasické chatičkové. Katku velmi baví práce s dětmi a také každým rokem jezdí jako vychovatelka na školy v přírodě. S Kazimírkou je od roku 2011.

Oddílová vedoucí
Lukáš Poláček

lukas_polacekNa tábory jezdí Lukáš od dětství a proto že jeho samotného to jako malého bavilo, řekl si, že chce také ostatním dětem udělat léto zábavnější. Je sportovní, akční a pro každou špatnost, a to je důvodem, proč vede raději starší oddíly. Pro nejstarší děti je skvělým parťákem.

Chodí na České vysoké učení technické v Praze, obor strojní inženýrství.

Přes deset let se věnuje vodnímu záchranářství. Baví ho bojové sporty, lukostřelba a snowboard. Rád chodí do kina, čte fantasy knihy, a má psího miláčka Rikyho.

Oddílová vedoucí
Jana Machotová

jana_machotovaPracuje jako vývojový analytik ve společnosti Zentiva a při tom dálkově studuje Vysokou školu chemicko-technologickou.

Od roku 2005 se věnuje (již i jako trenér) Kodokan Judu a reálné sebeobraně, předtím se závodně věnovala házené a atletice.

Na tábory jezdí od dětství, později také jako vedoucí a trenér.

Na táboře vede zároveň kroužek sebeobrany, na kterém se děti opravdu mnoho naučí.

Oddílová vedoucí
Jana Světlíková

jana_svetlikovaJana studuje ne Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy – češtinu a hudebku. Právě hudba (říká: ,, Především vážná hudba, pokud není příliš vážná.“  ) patří mezi její oblíbené záliby.

Aktivně se také věnuje moderní gymnastice a má ráda zvířátka.
Gymnastika ji přivedla až k trénování dětí v gymnastickém oddíle a propaguje nepopulární styly, jako je například balet či historický tanec. Dále má ráda chození do přírody a kolektivní hraní na kytaru.

Jana je velmi milá, ochotná a veselá osoba. Nikdy jsme jí neviděli mračit se. Pro děti má vždy připraveno spousty zajímavých her.
Sama Jana říká, že jako malá si tábory moc užívala a každý rok se těší na rozšiřování svých i dětských zážitků.

Oddílový vedoucí
Marek Noskovič

marek_noskovicStuduje Waldorfské lyceum v Praze, poté chce studovat na vysoké škole pedagogické obor speciální pedagogika.

Mezi jeho koníčky patří fotbal, bojové umění muay thai a turistika. Dále volný čas tráví čtením knih a nebo sám píše povídky.
Jako dobrovolník působil v dětském domově a centru pro tělesně a mentálně postižené v Mladé Boleslavi a v současné době také hlídá děti jako chůvička.

Práce s dětmi ho naplňuje, přináší mu radost a také věří, že s naší pomocí dokáží děti vytvořit krásnou budoucnost pro nás všechny.

Od svých osmi let se zúčastnil několika dětských táborů.
Marek je opravdu velice empatický vedoucí. Je pozitivní a k dětem vstřícný.

Oddílový vedoucí
Pavel Rechcígl

pavel_rechciglDokončil sice studium elektromechanika, ale dále pokračuje na zemědělské univerzitě, na fakultě agrobiologie. Rostliny, dřeviny a pěstování jej nadchlo natolik, že je zaměstnán v zahradnické firmě.

Mezi Pavlovy zájmy patří – literatura, dlouhé túry (chvíli neposedí), jízda na kole, historie, fotografování, a hlavně turistika v cizích zemích. Pavel už zavítal do mnoha neobvyklých krajů a rád zkouší extrémní podmínky.

Na tábory jezdil jako dítě, s Kazimírkou jako praktikant a oddílový vedoucí starších dětí od roku 2011. Pokud mu čas a počasí dovolí, rád s dětmi „bivakuje pod širákem“.

Oddílová vedoucí
Tereza Weidingerová

tereza_weidingerovaTerka vystudovala Střední zdravotnickou školu v Praze, byla rok v Anglii a pokračuje na vysoké škole pedagogické.

Ve svém volném čase ráda sportuje, vyráží do přírody nebo jen tak posedí s kamarády.

Táborů se jako malá účastnila jen párkrát, ale o to víc to vynahrazuje již od svých 15 let jako praktikantka a později vedoucí. Nejraději pracuje v malými dětmi, a proto v Kazimírce vede nejmladší oddíly v rámci táborů Můj první tábor.

Oddílový vedoucí
Václav Pekárek

vaclav_pekarek

Vašek studuje na Vysoké škole ekonomické na fakultě Mezinárodních vztahů.

Miluje sporty všeho druhu. Závodně hraje stolní tenis a s kamarády si často rád zahraje fotbal a volejbal nebo s nimi vyjde na vysokohorskou túru. V létě jezdí na windsurfu a v zimě na snowboardu nebo na lyžích. Také rád cestuje.

Dříve chodil do skauta, kde se účastnil táborů prvně jako dítě, a poté dělal i pomocného vedoucího. Nejvíce ho tam bavili letní a zimní tábory, na které teď jezdí s Kazimírkou.

Oddílová vedoucí
Antonie Razáková

antonie_razakovaStuduje na Rakouském gymnáziu v Praze. Rok strávila v Rakousku, kam se stále vrací.

Baví ji psaní – píše pro obecní kroniku, takže je kronikářkou i ve svém oddílu. Má ráda procházky v přírodě a povídání si s kamarády. Její nejoblíbenější barvy patří modrá a červená. Také má velmi zajímavou zálibu – výrobu kozích sýrů. 

Celkově má ráda děti a od dětství navštěvuje skautský oddíl – v současnosti zde působí jako praktikant. Ke Kazimírce se dostala náhodou, ale říká, že je za to moc ráda.
Toničku mají děti moc rádi. Je přívětivá, usměvavá a vždy ráda pomůže. Děti na Toničku moc vzpomínají i po táborech.

Oddílová vedoucí
Michaela Gabrielová

michaela_gabrielovaMíša je studentkou středního odborného učiliště gastronomie v oboru cukrář. Ve škole ji baví odborné předměty, tělocvik a cizí jazyk.

Ve volném čase běhá, plave a tancuje, ale také chodí na dlouhé procházky v přírodě.

Na tábory jezdila od svých pěti let, a proto že ji baví starat se o malé děti, je ráda, že může být oddílačkou.

S Kazimírkou začala jezdit jako dítě v roce 2010.

Oddílová vedoucí
Tereza Baštová

tereza_bastova
Tereza studuje gymnázium s humanitním zaměřením. Po jeho dokončení by chtěla studovat Filozofickou fakultu.

Jejím koníčkem je hudba, sport – především lyžování, a tanec – zejména zumba a aerobic. Často svůj volný čas tráví procházkami v přírodě a běháním.

Na prvním dětském táboře byla Terka hned s Kazimírkou v roce 2010. Terka sama říká, že od té doby si bez tohoto tábora nedokáže představit prázdniny.

Oddílová vedoucí
Nela Gottwaldová

 nela_gottwaldova
Nela studuje gymnázium se sportovním zaměřením na střední odborné škole v Karlových Varech. Ve škole ji baví cizí jazyky a tělesná výchova.

Aktivně se věnuje tancování zumby, atletice, lyžování a plavání.
Zumbě se věnuje po celý rok jako instruktorka v Domově mládeže.

Na tábory jezdí od svých 5 let a nejvíce se vždy těší na děti, se kterými si prázdninové dny naplno užije.

Oddílová vedoucí
Hana Bušková

hana_buskova
Studuje obecnou fyziku na Matematicko-fyzikální fakultě UK. Její velkou lásku k britským ostrovům dokazuje i dvouletý pobyt v Anglii a snaha ovládnout irský buben bodhrán.

Ráda hraje na kytaru a zpívá. Když se jí nechce učit, popadne fotoaparát a vyrazí do města za reportážní fotografií. Je koučem malého středoškolského debatního klubu, nad kterým má na celorepublikových turnajích pedagogický dozor.

Její rodiče jsou staří zálesáci a sama chodila do skauta. Jezdila na stanový tábor jako dítě a dva roky jako praktikant.

Oddílová vedoucí
Daniela Dolejší

 daniela_dolejsi
Momentálně studuje na Gymnáziu Luďka Pika, po ukončení by nejraději dále studovala právo nebo mezinárodní vztahy.

Miluje tanec, hudbu, cestování a poznávání nových lidí. Mezi její další záliby patří jízda na kole, historie a návštěvy vernisáží.

Od šesti let jezdila na hasičské tábory.

Oddílová vedoucí
Karolína Jedličková

karolina_jedlickova
Právě dokončila první rok studia diplomacie na Vysoké škole ekonomické v Praze, nejvíce ji baví cizí jazyky, mluví anglicky, německy, švédsky a finsky.

Ráda tráví čas s dětmi, vede kroužek angličtiny. Kromě toho často sportuje, baví ji lezení, běhání a chození po horách.

Jako malá byla na několika táborech, ale často se jí stýskalo. Později začala jezdit jako praktikantka a vedoucí a tábory si začala užívat. Na táborech má na starosti nejmladší děti, kterým velice rozumí.

Oddílová vedoucí
Zuzana Malecká

zuzana_malecka
Zuzka se po úspěšném absolvování Obchodní akademie ve Slaném rozhodla změnit své zaměření a nyní studuje Vyšší odbornou školu pedagogickou a sociální, obor sociální pedagogika.

Mezi její koníčky patří malování, fotografování a výlety či procházky do přírody. V létě také ráda jezdí na kole.

Jako malá jezdila na letní pobytové tábory.

Oddílová vedoucí
Šárka Pavlová

sarka_pavlova
Po vystudování všeobecného gymnázia v Praze chvíli hledala obor, který by ji bavil. Nakonec se rozhodla pro obor pedagogický. Nyní tedy studuje Vyšší odbornou školu pedagogickou a sociální, obor sociální pedagogika.

Mezi Šárčiny koníčky patří tancování, pečení, vaření a různé druhy sportů (hlavně volejbal). Šárka peče úžasné dorty, které nemají konkurenci.

Jako dítě jezdila na stanový tábor a později byla dvakrát na tanečním táboře. S Kazimírkou jezdí na školy v přírodě, letní pobytové tábory a také je jednou z vedoucích příměstských táborů.

Oddílová vedoucí
Agáta Stejskalová

agata_stejskalova
Agáta vystudovala střední uměleckou školu se zaměřením na bytový design. V budoucnu by ráda šla na pedagogickou fakultu a stala se logopedickým pracovníkem.

Mezi její záliby patří šití, malování a sport. Vystřídala mnoho sportů od tance, přes míčové hry až po plavání. Velmi ráda cestuje s krosnou na zádech a úsměvem na tváři.

Už od mala jezdila tábory s vodáckým oddílem.

Oddílová vedoucí
Ulrika Malá

ulrika_mala
Je čerstvou absolventkou gymnázia s hudebním zaměřením.

Mezi její koníčky patří tanec, zpěv, hra na klavír a rekreační sporty.

Od dětského věku jezdí na dětské tábory různého zaměření (jazykové, výtvarné, počítačové). Ráda pracuje s dětmi a vymýšlí pro ně různé aktivity a hry. Zkušenosti s prací se staršími dětmi získává díky doučování chemie a matematiky.

Oddílová vedoucí
Sabina Petrů

sabina_petru
Je studentkou Střední pedagogické školy v Berouně, obor předškolní a mimoškolní pedagogika.

Již od mala hraje na klavír a na flétnu. Mezi další její koníčky patří sborový zpěv, malování, plavání, a různé sporty.

Na tábory jezdí od dětství, s Kazimírkou jela poprvé v roce 2010. V předchozích letech jako praktikantka, nyní již jako oddílová vedoucí.

Oddílová vedoucí
Barbora Čábelková

barbora_cabelkova
Barča vystudovala Obchodní akademii v Příbrami a nyní se rozhoduje, jestli bude studovat dále. Ráda by si udělala kurz Montessori a chtěla by si otevřít školku pro rusky mluvící děti.

Mezi její koníčky patří čtení, výlety po přírodě či delší cestování. Ráda také tráví čas s rodinou a přáteli.

V minulosti dělala dobrovolnici v domově seniorů. S dětmi má zkušenosti hlavně ze své velké rodiny, se kterou jezdí na různé dovolené a stará se o své mladší příbuzné. Také má občas na starost děti v dětském koutku.

Oddílový vedoucí
Jan Gregor

jan_gregor
„Greg“ studuje bakalářský obor Sociologie a sociální antropologie na Univerzitě Karlově, kromě toho se chystá od nadcházejícího školního roku nastoupit na konzervatoř Jana Deyla v oboru skladba.

Hudba je největší vášní Gregova života – primárně se věnuje hře na kytaru, což je k užitku například i při táborácích.

V mládí jezdil 11 let na tábory s dejvickým Sokolem. S Kazimírkou jezdí jako oddílový vedoucí letních táborů a na školy v přírodě.

Zdravotnice
Nikol Pastorková

nikol_pastorkova
Vystudovala Gymnázium Františka Palackého ve Valašském Meziříčí, nyní studuje Všeobecné lékařství Univerzity Karlovy v Praze a je v 5.ročníku.

Kromě medicíny ji baví cestování, cyklistika a aerobik. Nejvíce si odpočine při hře na housle nebo na procházce v přírodě.

Má ráda pozitivní lidi a zajímá se o osobní rozvoj.

Praktikantka
Markéta Kovářová

marketa_kovarova
V současné době je studentkou střední pedagogické školy – obor předškolní a mimoškolní pedagogika.

Miluje práci s dětmi a proto tento obor byl pro ni jasnou volbou. Děti jsou její inspirací. Snaží se být jim vzorem i dobrou kamarádkou.

Na letní tábory jezdila od dětství, ale rychle vyrostla, tak jezdí jako praktikantka.
Svůj volný čas tráví v přírodě, sportuje, hraje na klavír a flétnu, také zpívá.

Pomocná vedoucí
Eva Salačová

eva_salacova
Eva studuje angličtinu na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy.

Ve svém volném čase ráda čte, zabývá se hudbou (zpěv a ukulele) a momentálně se snaží zlepšit svou němčinu. Již několik let doučuje studenty, a to hlavně češtinu a angličtinu.

Na tábory jezdí od dětství. V patnácti letech začala jezdit jako praktikantka, později jako vedoucí s různými tábory.

Oddílová vedoucí
Karolína Nezbedová

karolina_nezbedova
Karolína studuje na jazykovém gymnáziu v Hradci Králové. Po dokončení školy by chtěla studovat psychologii.

Ve svém volném čase ráda sportuje (lyžování a in-line bruslení), čte a fotografuje.

Na dětské tábory jezdí už od první třídy a nedokáže si představit život bez přátel, které si zde našla.

Praktikant
Jakub Kratochvíl

jakub_kratochvil
Kuba studuje střední školu Elektrotechniky a strojírenství, obor programátor počítačem řízených strojů.

Ve svém volném čase už jedenáct let jezdí závodně Bikros (na mistrovstí České republiky v roce 2015 se umístil na 5. místě).
Také hraje celosvětovou hru geocaching.

Na tábory Kazimírka jedí od roku 2010. Práce s dětmi se mu velice líbí.

Praktikantka
Barbora Chorovská

barbora_chorovska
Bára studuje ekologii na Střední průmyslové škole potravinářských technologií v Praze.

Mezi její koníčky patří tanec, cyklistika, jízda na koni, čtení a hra na klarinet. Ráda píše a cestuje po republice.

Bára docházela několik let s Kazimírkou na příměstské tábory.

Oddílová vedoucí
Tereza Malcová

tereza_malcova
Tereza studuje první ročník Vyšší odborné zdravotnické školy, obor nutriční terapeut.

Mezi její koníčky patří jízda na koni, sportovní kynologie, různé sporty, hra na flétnu, nebo luštění a vymýšlení sudoku.

Na tábor jezdí od svých 8 let.

Oddílový vedoucí
Daniel Jungvirt

daniel_jungvirt
Je studentem pedagogické fakulty v Českých Budějovicích, obor matematika a výchova ke zdraví
se zaměření na 2. stupeň základní školy.

Mezi jeho záliby patří sport (cyklistika, hokej), četba knih a také rád hraje šachy.

Na letní tábory jezdí už od dětství. Nejprve jako účastník, v současné době jako vedoucí kromě našeho také na letní šachový tábor, kde má i své přednášky.

Oddílový vedoucí
Martin Jelínek

martin_jelinek

Martin studuje na Gymnáziu Evolution Jižní Město.

Od 5 let zpívá ve sborech a již desátým rokem studuje sólový zpěv. Rád hraje na kytaru a obecně ho hudba velmi baví a chtěl by se jí věnovat i v budoucnosti. Práci s dětmi na táborech si oblíbil a je dobrým oddílákem.

Na tábory jezdí od šesti let.

Oddílový vedoucí
Jan Matyáš Buk

jan_matyas_buk
Matyáš dostudoval osmileté gymnázium v Jindřichově Hradci a dále jde studovat evangelickou teologii.
Mezi jeho záliby patří divadlo, recitace, tanec a hra na ukulele.

Na tábory jezdí nepřetržitě od roku 2003 a od roku 2015 i jako vedoucí.

Pro děti má vždy vymyšlené netradiční hry a sporty.

Zdravotnice
Adéla Kupčíková

adela_kupcikova
Vystudovala střední zdravotnickou školu, nyní studuje cestovní ruch v Praze.

Baví jí sport, převážně běhání a volejbal. Miluje cestování, poznávání nových lidí a ráda zkouší nové věci.

S Kazimírkou pojede letos poprvé v roce 2016 už se na všechny moc těší.

Praktikantka
Barbora Kolářová

barbora_kolarova
Barče je 17 let, studuje obchodní akademii v Praze.

Tancuje 6 let rock’n’roll a obecně miluje tanec. Také ráda pracuje s dětmi.

Již od 8 let jezdí na dětské tábory, vyrůstala na táborech s Kazimírkou.

Praktikantka
Karolína Králová

karolina_kralova

Karolíně je 16 let a je studentkou nymburského gymnázia. V budoucnu by se chtěla věnovat dětské psychologii.

Děti má velmi ráda. Zkušenosti s prací s nimi má zejména ze skautingu, táborů a z mnoha dalších akcí.

Mimo děti má ráda vše spjaté s kreativitou. Věnuje se kresbě a příležitostně ruční tvorbě. Má ráda hudbu a hraje na klavír. Také se věnuje karate a Kyusho Jitsu. Ráda si jde zaběhat do přírody nebo podél Labe.

Na tábory jezdí od malička. Nejprve na tábory jazykové do Krkonoš a později na tábory do Nedamova.

Praktikantka
Karolína Skalická

karolina_skalicka

Karolína studuje Obchodní akademii, obor Cestovní ruch. Ve svém volném čase chodí na brigády, kde převážně pracuje s dětmi.

Nejraději a nejčastěji chodí cvičit, procházet se nebo běhat do přírody a ráda cestuje po České republice.

Na tábory s Kazimírkou jezdila jako dítě 6 let. Jako praktikantka pojede v roce 2017 poprvé a moc se těší na všechny veselé děti.

Praktikantka
Vendula Fialová

vendula_fialova Jelikož Vendy baví práce s dětmi, začíná studovat prvním rokem střední pedagogickou školu v Praze. Doposud učila miniškolu tenisu.

K jejím koníčkům patří tanec, kreslení, turistika a zpěv.

V předchozích letech jezdila na tábory s Kazimírkou jako dítě, letos jede poprvé jako praktikantka.

Oddílová vedoucí
Kateřina Žáčková

katerina_zackova

Je studentkou prvního ročníku VFU v Brně.

Většinu svého volného času tráví se zvířaty, jezdectvím nebo se svým štěnětem. Zbývající čas dělí mezi sport a kamarády, občas si ráda zajde do kina či divadla anebo si přečte dobrou knížku.

Na tábory (většinou s koňmi) jezdila od prvního stupně základní školy, kolem 15 let se stala praktikantkou. Děti ji mají rády, je zábavná a dokáže vymyslet zajímavý program.

Praktikantka
Barbora Pařízková

barbora_parizkova

V současné době Barča studuje na Akademickém gymnáziu hlavního města Prahy, kde se zaměřuje na francouzský jazyk.

Závodně hraje volejbal a beach volleyball, ale miluje sporty všeho druhu. Ve svém volném čase ráda čte, cestuje a pracuje s dětmi.

Na tábory jezdila od malička, avšak na tábory právě s Kazimírkou začala jezdit v roce 2014.

Oddílová vedoucí
Lucie Svobodová

lucie_svobodova

Lucka právě dokončuje druhý rok studia Psychologie a speciální pedagogiky na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. V budoucnu by ráda měla vlastní psychologickou poradnu nebo pracovala jako forenzní psycholog.

Mezi její záliby patří cestování do vzdálených koutů světa i po naší krásné republice. Miluje kreslení a jinou kreativní činnost, tancování a práci s dětmi. Během roku vede vlastní kroužek tancování na základní škole.

V budoucnu by se ráda přidala k neziskové organizaci, která pomáhá dětem.

Praktikantka
Michaela Brožíková

michaela_brozikova

Míša je studentkou Obchodní akademie Dušní.

Mezi její koníčky patří sport, hlavně míčové hry (beach volleybal, přehazovaná, vybíjená). Ve svém volném čase také ráda cestuje, chodí ven s kamarády, jezdí na rodinné výlety a sleduje filmy.

Poprvé byla na táboře s Kazimírkou v roce 2014. Na tábory jezdila jako dítě a nyní jede jako praktikantka.

Zdravotnice
Lenka Stříbrská

lenka_stribrska

Zdravotnice Lenka, ukončila střední zravotní školu, studuje Vyšší odbornou školu v Českých Budějovicích obor Zdravotnický záchranář v druhém ročníku.

Mezi její záliby patří jízda na kolečkových bruslích, procházky v přírodě a zpěv.

Od mala jezdí na dětské tábory, později začala jezdit jako instruktor a poslední dva roky jako zdravotník.

Vedoucí příměstských táborů
Eliška Jelínková

eliska_jelinkovaStuduje na Gymnáziu Jana Keplera v Praze.

Ve volném čase se věnuje hře na klavír, zkouší i kytaru a maluje, kreslí a inspiruje se těmi, kdo tohle všechno umí líp.

Ráda čte, píše a chodí do přírody.

Na tábory jezdí odmala a má nejradši, když se s dětmi pořádně zasměje.

Vedoucí příměstských táborů
Eliška Kolomazníková

eliska_kolomaznikovaLenka v letošním roce dokončila své střední pedagogické vzdělání.

Jaké jsou její záliby? Je sportovně založená, baví ji jízda na kole, běhání, plavání.

Mimo jiné ve volném čase ráda čte zajímavé knihy a chodí do divadla.

Jako dítě jezdila léta na stanový tábor, v současné době se účastní příměstského tábora jako vedoucí.

Vedoucí příměstských táborů
Kateřina Svobodová

katerina_svobodovaStuduje na Pedagogické fakultě UK v Praze.

Baví ji trávit čas s dětmi, kromě toho ráda čte, zpívá a hraje na klavír.

Přes léto má nejraději legraci, pohodu, cestování a opékání buřtů.

Na tábory jezdila jako dítě a vždy se jí tam líbilo, teď by ráda zpříjemňovala čas dětem společnou zábavou, hrami, poznáváním a výletováním.

Vedoucí příměstských táborů
Karolína Svobodová

karolina_svobodovaStuduje na Pedagogické fakultě UK v Praze.

Baví ji trávit čas s dětmi, kromě toho ráda čte, zpívá, vaří, hraje na klavír.

Přes léto má nejraději „hlavně veselo“, pohodu, cestování, opékání buřtů.

Na tábory jezdila jako dítě a vždy se jí tam líbilo, teď by ráda zpříjemňovala čas dětem společnou zábavou, povídáním, hrami, poznáváním a výletováním.

Vedoucí příměstských táborů
Lenka Martinková

lenka_martinkovaLenku baví čtení, ruční práce a literární tvoření, pro které získává inspiraci v přírodě.

Již několik let vede zájmové kurzy pro děti – keramika a tvůrčí psaní, ve volných chvílích vypomáhá jako chůva.

Pro své vyšší zdokonalení v péči o děti prošla kurzem pedagogického minima

Vedoucí příměstských táborů
Lenka Somolová

lenka_somolovaVystudovala gymnázium v Praze a nyní prvním rokem studuje psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Ve volném čase ráda čte, cestuje, vaří a věnuje se józe a pilates.

Ráda pracuje s dětmi, proto již čtvrtým rokem jede jako oddílová vedoucí na letní pobytový tábor.

U Kazimírky působí jako vedoucí na příměstských táborech.

Vedoucí příměstských táborů
Marek Šmíd

marek_smidUkončil vzdělání na soukromém německém gymnáziu v Praze. Dále bude studovat ještě další ročník pro získání české maturity.

Věnuje se rekreačně atletice a míčovým sportům jako je volleybal apod. Dále běhá, cvičí a provozuje extrémní sport – parkour.
Zajímá se o fotografování, studie psychologie a dějepis.

Od mala jezdil na dětské tábory, Sokol, a po přesažení maximálního povoleného věku účastníka se účastnil příměstských táborů dobrovolných hasičů pořádaným Prahou 1. Další pedagogické a výchovné zkušenosti získal na praxi ve škole na prvním stupni.

Marek patří mezi ty úžasné vedoucí. Děti si s ním užívají spousty zábavy a her.

Vedoucí příměstských táborů
Zuzana Hostačná

zuzana_hostacnaPo maturitě, kterou úspěšně složila na Střední zdravotnické škole v Ústí nad Labem, se nyní věnuje studiu Forenzní analýzy na Vysoké škole chemicko-technologické.

Mezi její největší koníčky patří vodní skauting, kterému podlehla již v šesti letech, tudíž s dětmi jezdí na vodu, výpravy a tábory již 15 let. Z počátku si jen hrála a učila se novým věcem, dnes společně s dalšími vedoucími vede dívčí oddíl. Oddíl, ve kterém ji neřeknou jinak, než Miňonka. Během léta se s Kazimírkou věnuje dětem na příměstských táborech.

Když se zrovna nevěnuje studiu nebo dětem, tak ráda sportuje. Nejraději si jde zaskákat na trampolínku, zaběhat nebo vyrazí na brusle.

Vedoucí příměstských táborů
Magdaléna

magdalena_Magda je upřímná, usměvavá a optimistická slečna ve věku 21 let.
Vystudovala Střední zdravotnickou školu v Praze, nyní pokračuje ve studiu na všeobecnou sestru na vysoké škole.

Mezi její zájmy patří výlety, četba, hudba, poznávání nových lidí. Má kladný vztah k dětem a ke zvířatům.

Oddílová vedoucí
Nikol Jáchimová

nikol_jachimovaVystudovala Gymnázium prof. Jana Patočky. Momentálně se hlásí na medicínu.

Mezi její záliby patří sport (běh, volejbal), miluje přírodu (takže výlety, vandry, zálesáctví, lezení) a také ještě čtení, vaření a pečení.

Na tábory jezdí už od dětství a má z nich mnoho veselých zážitků a zkušeností, které ráda zužitkovává ve spolupráci s dětmi.

„Miki“ patří k těm pravým táborníkům. Na starosti má úplně ty nejmenší děti, o které se pečlivě stará. Slečny v jejím oddíle se mohou těšit na různé kreativní zapletené účesy.

Vedoucí příměstských táborů
Michaela Šebová

michaela_sebova

Studuje 3. ročník SOŠ pro administrativu EU, obor provoz diplomatických služeb.

Ve svém volném čase ráda jezdí na inline bruslích, nebo na kole, také ráda chodí na výlety někam do lesů.

Jako malá jezdívala na tématické tábory. Velice ráda je v kontaktu s dětmi. Má mladšího 5 letého brášku, o kterého se stará od malička – jezdí spolu na výlety, hrají hry, chodí do bazénu a mnoho dalších věcí.

Vedoucí příměstských táborů
Mirka Korfová

mirka_korfova
Vystudovala Hotelovou školu v Mariánských Lázních a nyní studuje Vysokou obchodní školu v Praze.

Ve volném čase ráda maluje, čte, stará se o svého pejska a ježka a věnuje se baletu.

Na dětský tábor jezdila od 7 let.

Vedoucí příměstských táborů
Anna-Marie Rabová

anna-marie_rabova
Anička je studentkou bohemistiky na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, kde dokončuje magisterské studium. Vedle školy se ráda věnuje hlavně hudbě – již od děstství hraje na klavír a zpívá, od loňska dokonce ve vlastní rockové kapele. Mezi její koníčky patří i sport – hlavně fotbal.

Na tábory jezdila jako dítě a od 17 let jezdí jako praktikantka a posléze jako oddílová vedoucí. V rámci různých školení o práci s dětmi získala certifikát pro Pedagoga volného času.

S dětmi ale pracuje i mimo tábory – ve volném čase doučuje děti český jazyk a hudební výchovu.

Vedoucí příměstských táborů
František Palacký

frantisek_palacky
František je studentem všeobecného gymnázia Ústavní v Praze.

V dětství byl ve florbalovém školním klubu a vyzkoušel mnoho sportů, ale od svých 10 let trénoval čínské bojové umění ve škole Wushucentrum v Praze, kde až do 16 let trénoval dětskou složku. Nyní se chystá do přípravných kurzů taneční školy a zároveň navštěvuje Taiji akademii.

Na tábory jezdil už jako předškolák. Mezi jeho záliby patří především sport jakéhokoliv druhu ať už běh, tanec, boj či plavání. Rád kreslí a je fanouškem mnoha seriálů.

Vedoucí příměstských táborů
Jana Vernerová

jana_vernerova
Jana je studentkou 3. ročníku SPČG grafické, obor polygrafie.

Mezi její koníčky patří fotografování, kreslení, turisika a cestování. Ráda také svůj čas tráví s dětmi, pro které se snaží vždy připravit zajímavé a naučné hry.

Od svých pěti let navštěvuje vodácko-turistický oddíl, ve kterém dnes dělá vedoucí. Každé léto a zimu jezdí na tábory s nejrůznější tématikou. Říká: „Chci, aby dnešní děti měli z léta podobné zážitky, jako jsem měla kdysi já!“

Vedoucí příměstských táborů
Viktor Lebeda

viktor_lebeda
Viktor studuje všeobecné gymnázium v Neratovicích. V budoucnu by rád studoval právo nebo tvůrčí psaní.

Ve svém volném čase cvičí na hudební nástroje a zajímá se o šerm.

Na tábory jezdí od malička a prázdniny bez tábora ještě nezažil. S dětmi pracuje jako skautský vedoucí.

Vedoucí příměstských táborů
Kateřina Tučková

katerina_tuckova
Kateřina studuje třetí ročník Karlínského gymnázia.

Volný čas tráví nejraději s přáteli a rodinou, ráda sportuje, peče a cestuje. Miluje čokoládu, sluníčko a zábavu.

Na tábory jezdí od mala a vždy si přála být vedoucí. Práce s dětmi ji moc baví její vysněná práce je právě s těmi nejmenšími.

Vedoucí příměstských táborů
Karolína Kuthanová

karolina_kuthanova
Karolina nyní studuje prvním rokem na VŠ, obor právo v obchodních vztazích.

10 let hrála divadlo a nyní každý týden vede v mateřské školce kroužek tanečků.

Jejími koníčky jsou móda, tanec, filmy a chození do divadla.

Vedoucí příměstských táborů
Nicole Gruberová

nicole_gruberova
Nicole nyní studuje na Fakultě humanitních studií Karlovy Univerzity v Praze. Zajímá ji psychologie, historie a cizí jazyky.

Je také velká nadšenkyně do umění, ráda navštěvuje galerie a občas se sama pokouší něco vytvářet.
Svůj život si nedokáže představit bez sportu, věnuje se bojovému sportu Krav Maga, ráda leze na stěně, plave a hraje tenis. Náladu ji dokáže vždy zvednout nějaký starý film či dobrá hudba. Ráda cestuje po slunných krajích, ale nejvíce radosti jí přinášejí procházky po zapomenutých částech Prahy.

V dětství na tábory jezdila jen zřídka, ale práce s dětmi ji velmi baví a do budoucna by se jí chtěla zabývat naplno.

Vedoucí příměstských táborů
Miroslav Durchánek

miroslav_durchanek
Studuje Pedagogickou fakultu UK již třetím rokem, v bakalářském studiu.

Momentálně je pohlcen jógou, ale i dynamičtějšími aktivitami, jako jsou běh, plavání, in-line brusle a jiné sporty.
Dlouhodobě vyučuje individuálně dospělé i děti angličtinu a moc rád by se sám zlepšil ve francouzštině, aby mohl v budoucnu odcestovat studovat do zahraničí. Studium jazyků patří mezi jeho další koníčky.

Již od dětství jezdil na tábory a myslí si, že tato zkušenost je velice přínosná pro život.

Vedoucí příměstských táborů
Lucie Kraslová

lucie_kraslova
Lucie má živnostenský list na uměleckou a masérskou činnost.

Tvoří umělecká díla do interiérů (krajiny, abstraktní tvorba), portréty nebo pánské kravaty na zakázku.

Mezi její zájmy patří gymnastika, plavání, tanec, zpěv, neměcký jazyk, bruslení, ping-pong, deskové hry, keramika a hra na klavír.

Vedoucí příměstských táborů
Veronika Srpová

veronika_srpova
Nika vystudovala gymnázium a letos se chystá na vysokou školu pedagogickou.

Má ráda zvířata, kreslení, malování, čtení a sporty všeho druhu. Mnoho let hrála ping-pong, pak také dělala atletiku. Teď se pokouší o žonglování.

Na táboře byla jako dítě, a také jako praktikant. A protože jí to bylo málo, tak dále pokračuje jako táborový vedoucí.

Vedoucí příměstských táborů
Kateřina Kvasničková

katerina_kvasnickova
Studuje na pražském Gymnáziu Christiana Dopplera.

Mezi její zájmy patří především sporty a cestování. V minulosti se věnovala vrcholné atletice a v letošním roce strávila 3 měsíce v Austrálii.

Je velmi komunikativní, přátelská a je pro každou legraci, ovšem na druhou stranu si umí zjednat i pořádek.
Od raného dětství jezdila na letní letní tábory.

Vedoucí příměstských táborů
Alžběta Křemenová

alzbeta_kremenova
Alžběta vystudovala Střední pedagogickou školu se specializací na předškolní děti.

Mezi její největší záliby patří hra na piano, zpěv, četba a trávení času s kamarády.
Má zkušenosti s předškolními dětmi ze školek jako učitelka nebo ze školek v přírodě jako vychovatelka. Dále s předškolními dětmi z družin nebo školy v přírodě jako instruktorka.

Momentálně se o prázdninách chystá na další dětské tábory jako instruktorka a od září ji čeká práce ve školce a vedení hudebních kroužků pro děti v Domu dětí a mládeže.
Jako malá jezdívala na dětské tábory a má dlouholetou zkušenost a praxi s dětmi.

v minulosti
Spolupracovali s námi

Za celou historii Kazimírky s námi spolupracovalo mnoho vedoucích, praktikantů, zdravotníku, kteří se významně podíleli na fungování táborů. Najdete je na samostatné stránce Spolupracovali s námi.

 

 Vážení rodiče,
prázdniny na táboře patří k mým hezkým vzpomínkám na dětství. Už od sedmi let jsem se vracela do prostředí, kde jsem prožila krásné okamžiky her, sportu, zábavy, první dětské lásky, diskotéky a také jsem poznala nové kamarády. S některými se setkávám i dodnes.
Byla jsem na táboře tedy jako dítě, praktikant, vedoucí a nakonec jako hlavní vedoucí. A proto tento tábor vznikl. Abychom mohli zprostředkovat ty krásné chvíle i dalším dětem. Děti se o prázdninách mají bavit, hrát si, být na čerstvém vzduchu v kolektivu dětí. Budeme se každý rok snažit, aby se k nám rády vracely a jednou na tento tábor vzpomínaly tak jako já.
Od založení tábora v roce 2003 se naše činnost velmi rozšířila a vzniklo občanské sdružení, nyní spolek. Během roku kromě letních táborů pořádáme podzimní, zimní tábory, příměstské tábor, tábory pro rodiče s dětmi, jednodenní i vícedenní akce, výlety za zábavou a kulturou, zájmové kroužky, dětské dny. Můžete nás potkat na několika akcí pro děti po celé ČR. Veškerá naše činnost je určena všem zájemcům.
Místně také provozujeme mateřské centrum, dětský klub a coworkingové centrum Letnice v Praze 9.
Několik let jsme na tábory jezdili do rekreačního střediska Soběšín u Sázavy, Pařez a nyní jezdíme do nově zrekonstruovaného střediska Vanov u Telče, Lažánek u Blatné,Stědronína u Plas, Hrazan u Slapské přehrady a Kamenice v Dolním Maxově.
Náš kolektiv tvoří stálí vedoucí, praktikanti, zdravotníci, kteří se schází a připravují program po celý rok. Snažíme se vymyslet bohatý program, který bude děti bavit a bude každý rok jiný.
I když příprava tábora a aktivit během roku je časově náročná a nejedni z nás pro ně obětují mnoho volného času a svou dovolenou, jsou pro nás odměnou šťastné a usměvavé děti a následně jejich rodiče.
A později když dostanete mnoho poděkování a třeba takový dopis jako tento od jedné maminky…“Děkuji, že tento tábor děláte a že naše děti se u vás cítí dobře“…zahřeje vás to u srdce a víte proč tuto práci tak rádi děláte.
Jelikož své děti svěřujete do rukou někoho cizího, budu velice ráda, když se na mě obrátíte s jakýmkoliv dotazem, nejasností či s osobní schůzkou.

Lenka Kubištová