Neziskovou organizaci jsme založili v roce 2003. Staráme se o volný čas dětí a rodin nejen během prázdnin. Pořádáme dětské letní, zimní, příměstské tábory a tábory pro rodiče s dětmi. Během celého školního roku provozujeme dětský klub, mateřské centrum, miniškoličku.

Hlavním posláním je dělat tábory a aktivity tak, aby děti i rodiče měli krásné zážitky, a rádi se k nám opětovně vraceli. Fungujeme jako velká rodina, vedoucí můžete potkat během roku na mnoha akcích. Naše vedoucí a spolupracovníky si pečlivě vybíráme a školíme, většina vedoucích a praktikantů je z řad bývalých dětských účastníků. Tato práce se musí dělat hlavně srdcem.

Ředitelka a hlavní vedoucí
Lenka Kubištová
Hlavní vedoucí dětských táborů a minitáborů
Jiří Kubišta

Zakladatelka zajišťuje celkový chod Kazimírky, vede Letnici, dětský klub, mateřské centrum. Od dětství jezdí na dětské tábory, 2 roky praktikantka, 5 let vedoucí oddílů dětí ve věku 5 – 18 let, 17 let hlavní vedoucí táborů a jednatelka organizace. Držitelka certifikátu „Hlavní vedoucí tábora“ od MŠMT, „Zdravotník zotavovacích akcí“ od Červeného kříže, Instruktor lyžování.

…zobrazit více

Vystudovala bakaláře na ekonomické vysoké škole a má dvě dcery. Dříve pracovala jak v komerčním, tak v neziskovém sektoru. Také v Klokánku – zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Její hlavní zálibou je práce s dětmi, organizace Kazimírka, softball a hra na saxofon.  Absolvovala kurz Respektovat a být respektován. Koordinuje většinu táborů a většiny akcí se i účastní. Na táboře má na starosti celkovou organizaci tábora jako hlavní vedoucí. „Nejlepší hlavaska – přátelská a vždy usměvavá, přitom přísná a spravedlivá. Osůbka, která neustále někde poletuje a stará se o to aby tábor běžel tak jak má, a aby si to všechny děti pořádně užily. Když je čas, ráda přečte dětem pohádky na dobrou noc

Je hlavní součástí organizace. Od roku 2006 působí na táboře Kazimírka jako programový a hlavní vedoucí. Během roku připravuje akce, prezentace a je koordinátorem škol v přírodě. Připravuje programovou náplň a materiálně-technické zabezpečení, náplně etapových her, fotografování a natáčení videa.

…zobrazit více

Vystudoval dopravní průmyslovou školu, dříve pracoval v oblasti automobilového průmyslu. Pokud je alespoň trochu volného času při péči o své dvě dcery, rád jezdí s rodinou na výlety, lyžuje a jezdí na kole. 12 let se účastnil jachtařského tábora na Dolním Dvořišti z toho 6 let jako vedoucí. Na tento netradiční tábor dodnes vzpomíná.  “Jirka, náš reportér. Vždy má u sebe něco, čím se dají zvěčnit nezapomenutelné zážitky. Jeho objektivu nikdo a nic neuteče. Tato role je pro zachování krásných chvil nepostradatelná.”

 
Hlavní vedoucí Můj první tábor
Lenka Rozporková
 
Hlavní vedoucí Můj první tábor 
Petra Šustová
Hlavní vedoucí minitábora
Programová vedoucí

Gabriela Kutišová

Spoustu let jezdila na tábory jako zdravotnice. V létě ji můžete potkat jako zástupce hlavní vedoucí a hlavní vedoucí na Mém prvním táboře.

…zobrazit více

Vystudovala vyšší odbornou školu pedagogickou a nyní dokončuje studia na Pedagogické fakultě v Praze. Je učitelkou v mateřské škole, ale nyní tráví veškerý čas se svou rodinou. Doma má dva malé táborníky. Dříve se věnovala práci pro Český červený kříž. Ráda tráví volný čas v přírodě, něco vyrábí a tvoří, a když zbývá alespoň trocha času, vyplňuje ho četbou. Pro svůj humor a dokonalý přístup, který pomůže nejednomu stýskajícímu dítku, ji mají děti moc rády.

Několik let jezdila jako zdravotnice na letní tábory, nyní jezdí jako zdravotnice na školy v přírodě a je hlavní vedoucí na Mém prvním táboře.

…zobrazit více

Je vystudovaná diplomovaná všeobecná sestra. Nyní je její hlavní náplní péče o syna. Ve svém volném čase ráda běhá, tancuje a žije život naplno. Petra je skvělá svým milým a přátelským přístupem. U dětí i týmu vedoucích je velice oblíbená. Děti, které jezdí na můj první tábor jsou v těch nejlepších rukách.

Dříve jezdila jako dítě, později jako praktikantka a oddílová vedoucí. Nyní zajišťuje programovou část táborů a je hlavní vedoucí minitábora.

…zobrazit více
Dostudovala střední odbornou školu se zaměřením na cestovní ruch a Pedagogickou fakultu v Ústí nad Labem. Má na starost organizaci ESN CZ, která se stará o přijíždějící zahraniční studenty. Její největší zálibou je cestování, komunikace v cizím jazyce a její dvě morčata. Ráda čte a hraje deskové hry. Je mistr ve výtvarném umění, nakreslí, vymodeluje, vystřihne či namaluje úplně vše. Tím pádem je o zábavu postaráno. Na tábory jezdí již od malička, kdy měla špatnou zkušenost od jiných organizátorů dětských táborů. S táborem Kazimírka se vše obrátilo a nyní si léto bez správného tábora nedokáže představit.

Programový vedoucí
David Kundrát
Programový a oddílový vedoucí
Lubomír Čamra
Programový vedoucí
Lukáš Kraus

Na táboře začínal jako vedoucí nejstaršího oddílu, nyní zajišťuje programovou část letních táborů a má na starost podzimní minitábor pro tatínky s dětmi.

…zobrazit více
Mezi své koníčky řadí také všechny druhy sportu, nejvíce však badminton, hokej, šplhání po horách, také rád čte a cestuje, když má více volného času. Tábory měl rád už jako malý kluk, a když vyrostl, rozhodl se jezdit jako vedoucí. Děti má rád, protože ho dokáží vždy rozesmát. David pracuje jako bioinformatik na Ústavu hematologie a krevní transfúze, kde pomáhá zkoumat nemoci krve.

Na Kazimírku začal jezdit v 11 letech, poté přešel na pozici praktikanta a nyní působí jako oddílový vedoucí a letos jede jako programový vedoucí na Můj první tábor.

…zobrazit více

Je studentem Gymnázia Na Pražačce. Ve volném čase rád běhá a hraje míčové hry. Jeho tajnou zálibou je také hraní na housle a na violu. V posledním roce si velmi oblíbil společenské tance.

Začínal jako vedoucí nejstarších dětí na letních táborech, nyní připravuje program a přes rok má na starosti web.

…zobrazit více
Vystudoval střední průmyslovou školu elektrotechnickou a už řadu let pracuje v počítačové firmě na pozici vedoucího. Velice rád skládá origami, věnuje se aktivitám v přírodě, deskovým hrám, míčovým sportům – hlavně nohejbalu. Lukáš od mala jezdil na skautské tábory, později i jako vedoucí, kde načerpal mnoho důležitých zkušeností. S Kazimírkou spolupracuje již mnoho let a stále je nepostradatelnou součástí vedení organizace.
Programový a oddílový vedoucí
Marek Havel
Koordinátorka a oddílová vedoucí
Tereza Baštová
Zdravotnice
Barbora Špačková

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam posuere lacus quis dolor. Maecenas sollicitudin. Vivamus porttitor turpis ac leo.

…zobrazit více
Mauris metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum fermentum tortor id mi. Fusce tellus. Donec iaculis gravida nulla.

Na tábor začala jezdit v roce 2008 jako dítě, později se stala praktikantkou a oddílovou vedoucí. V létě ji můžete potkat skoro na všech táborech a má na starost letní příměstské tábory.

…zobrazit více

Dostudovala gymnázium s humanitním zaměřením a nyní studuje Pedagogickou fakultu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Jejím koníčkem je hudba, sport – především lyžování, a tanec – zejména zumba a aerobic. Často svůj volný čas tráví procházkami v přírodě a běháním.

Barča jede již druhým rokem na letní tábor jako zdravotnice.

…zobrazit více

Vystudovala střední zdravotnickou školu, pracovala na chirurgické JIP a nyní pracuje v ordinace praktického lékaře.

Zdravotnice
Zdeňka Mlynářová
Zdravotnice
Petra Havlová
Zdravotnice
Anna Dastychová

Od mala jezdila na letní tábory, ať už po Česku, či po zahraničí. Nejdříve jako dítě, později jako praktikantka. Nyní jezdí na zimní tábory a na letní tábory jako zdravotnice.

…zobrazit více
Studuje střední pedagogickou školu, obor pedagogické lyceum. Prošla kurzem muzikoterapie a kurzem českého znakového jazyka. Mezi její koníčky patří hra na klavír a kytaru a turistika.

S Kazimírkou jezdí pravidelně na školy v přírodě jako zdravotnice, nyní se zúčastní i letních táborů.

…zobrazit více

Vystudovala Střední zdravotnickou školu a poté Vysokou školu v Bratislavě v oboru urgentní medicína. Nedávno si dodělala ještě studium na střední pedagogické škole. Pracovala na zubní klinice a u soukromé záchranné služby. Nyní je na mateřské dovolené, během které hlídá děti a trénuje atletiku. Ve volném čase ráda běhá, čte a cestuje se svými dětmi po světě.

Anička jezdí už spoustu let s Kazimírkou jako zdravotnice na letní tábory a školy v přírodě. Letos jí můžete potkat i na minitáboře pro rodiče s dětmi.

…zobrazit více

Několik let pracovala v zahraničí jako chůva, ale práce na táboře ji chyběla, proto se rozhodla vrátit a strávit léto s námi. Vystudovala střední zdravotnickou školu a nyní studuje obor Resocializační a penitenciární pedagogika. Ráda cestuje, čte a nahlas se směje.

Oddílová vedoucí
Danuše Horká
Pomocný vedoucí
Jan Niebauer
Pomocný a oddílový vedoucí
Vladislav Belev

Na tábory jezdila od malička a vždy si je moc užila. Ať už jako dítě, nebo později z pozice praktikanta.

…zobrazit více
Studuje pražské gymnázium a po maturitě by ráda šla studovat vysokou školu do Skotska. Je organizační typ, baví ji vymýšlet nové věci, ale zároveň je přátelská a hodná osoba. Má ráda sport, cestování, jazyky a přírodu.

Honza jede na Kazimírku první rokem jako pomocný vedoucí.

…zobrazit více

Od mala hraje floorball, ale není mu cizí ani fotbal. Má rád všechny druhy sportů a rád zkouší nové věci.

Pravidelně doučuje anglický jazyk a v rámci své studia rád pracuje s dětmi.

…zobrazit více

Studuje Anglický jazyk na Univerzitě Pardubice a až dostuduje, chtěl by být učitelem angličtiny. Kromě angličtiny ho baví fotografování, pěší túry, sporty a čtení knížek.

Oddílový vedoucí
Martin Jelínek
Oddílová vedoucí
Adéla Jančálková
Oddílová vedoucí
Ivana Kostelecká

S Kazimírkou jezdí již několik let. Práci s dětmi na táborech si oblíbil a je dobrým oddílákem. Na tábory jezdí od šesti let.

…zobrazit více
Vystudoval Gymnázium Evolution a nyní studuje na konzervatoři v Pardubicích. Od 5 let zpívá ve sborech a již desátým rokem studuje sólový zpěv. Rád hraje na kytaru a obecně ho hudba velmi baví a chtěl by se jí věnovat i v budoucnosti.

Pravidelně se účastní letních, podzimních a zimních táborů, ze kterých čerpá spoustu her a soutěží.

…zobrazit více

V současné době studuje obchodní akademii se zaměřením na cestovní ruch. Je komunikativní, kamarádská a velmi ji baví práce s dětmi. Od malička se věnuje gymnastice, atletice a již šestým rokem tancuje street dance.

Jako malá trávila každé prázdniny na táboře a proto se po letech rozhodla jet opět na tábor jako vedoucí. S Kazimírkou jezdí již několik let na druhý turnus.

…zobrazit více

Ivana vystudovala obchodní akademii v Praze. Dříve pracovala v pojišťovně jako asistentka na oblastním ředitelství a nyní pracuje jako vedoucí družiny v soukromé česko-anglické základní škole. Mezi její záliby patří cestování, sport a čtení.

Oddílová vedoucí
Karolína Králová
Oddílová vedoucí
Ulrika Malá
Oddílový vedoucí 
Martin Paletář

Zkušenosti s dětmi má zejména ze skautingu, táborů a z mnoha dalších akcí. S organizací Kazimírka spolupracuje již několik let, ať již na letních táborech nebo na akcích pro děti během roku.

…zobrazit více

Karolína je absolventkou nymburského gymnázia. V budoucnu by se chtěla věnovat zdravotnictví. Má ráda veškerou ruční tvorbu a hudbu. Ráda sportuje, dělá karate a Kyusho Jitsu.

Od dětského věku jezdí na dětské tábory různého zaměření (jazykové, výtvarné, počítačové). Ráda pracuje s dětmi a vymýšlí pro ně různé aktivity a hry.

…zobrazit více

Je absolventkou gymnázia s hudebním zaměřením a nyní studuje VŠCHT v Praze. Mezi její koníčky patří tanec, zpěv, hra na klavír a rekreační sporty. Zkušenosti s prací se staršími dětmi získává díky doučování chemie a matematiky.

Na tábor Kazimírka jel poprvé jako dítě v roce 2013 a nyní jezdí jako praktikant.

…zobrazit více

Studuje Obchodní akademii Bubeneč, zaměření na leteckou dopravu a rád by se stal jednou stevardem. 5 let jezdil závodně BMX, baví ho cestování, poznávání nových míst a kultur, divadlo a politika. Je členem Zastupitelstva mladých Prahy 8.

Oddílová vedoucí 
Monika Semrádová
Oddílový vedoucí 
Martin Pleštil
Oddílový vedoucí 
Pavel Rechcígl

Již jako malá jezdila na tábory a opravdu si je zamilovala.S Kazimírkou byla jako dítě, praktikantka a také oddílačka.

…zobrazit více

Monča úspěšně dokončila studium na Střední škole elektrotechniky a strojírenství, obor ekonomika a podnikání. Od malička tancuje různé taneční styly, nejraději má zumbu. Ve volném čase se stará o svou neteř nebo chodí na procházky se psy.

S Kazimírkou začal jezdit v roce 2009, jako dítě, a bez tábora už si léto nedokáže představit. Prošel si praktikanství a je tím správným oddílovým vedoucím.

…zobrazit více

Studuje Střední průmyslovou školu sdělovací techniky, obor multimediální tvorba. Mezi jeho záliby patří fotografování, vše okolo filmu a také hraní videoher. Rád si zahraje i fotbal, který aktivně sleduje.

Na tábory jezdil jako dítě, s Kazimírkou jako praktikant a oddílový vedoucí starších dětí od roku 2011. Pokud mu čas a počasí dovolí, rád s dětmi „bivakuje pod širákem“.

…zobrazit více
Dokončil sice studium elektromechanika, ale dále pokračuje na zemědělské univerzitě, na fakultě agrobiologie. Rostliny, dřeviny a pěstování jej nadchlo natolik, že je zaměstnán v zahradnické firmě. Mezi Pavlovi zájmy patří – literatura, dlouhé túry (chvíli neposedí), jízda na kole, historie, fotografování, a hlavně turistika v cizích zemích. Pavel už zavítal do mnoha neobvyklých krajů a rád zkouší extrémní podmínky.
Oddílová vedoucí
Barbora Vandová
Oddílový vedoucí
Matěj Šmatlák
Oddílová vedoucí
Eliška Bičáková

Již od mala trávila prázdniny na táboře a zamilovala si je.S Kazimírkou jezdila několik let jako praktikantka, nyní jede jako vedoucí pro Můj první tábor. Pro svůj milý a krásný přístup k dětem, je ideální oporou pro ty nejmenší.

…zobrazit více

Studuje na Střední odborné škole civilního letectví v Praze. Ve volném čase nejraději cestuje nebo tráví čas s přáteli a rodinou.

Na Kazimírku jezdí již sedm let, nyní jede podruhé jako praktikant. Je součástích zimních i letních táborů. Jeho optimismus a dobrá nálada je nakažlivá.

…zobrazit více

Studuje Gymnázium Špitálská. Mezi jeho záliby patří jízda na kole, plavání a učení nových jazyků.

Na tábory jezdí od malička, jelikož oba její rodiče působili jako vedoucí. Poté jezdila jako praktikant, nyní jede na Kazimírku jako oddílová vedoucí.

…zobrazit více

Studuje gymnázium a ve svém volném čase nejraději sportuje, nebo tráví čas s kamarády.

Oddílová vedoucí
Daniela Dolejší
Oddílová vedoucí
Kateřina Cihelková
Oddílový vedoucí
Nikolas Kupka

Na tábory jezdí už od malička, jelikož miluje jejich atmosféru. V dětství jezdila pravidelně na hasičské tábory.

…zobrazit více

Momentálně studuje na vysoké škole ve Velké Británii a když se vrátí do Čech, tak pracuje jako průvodce v Plzeňském Prazdroji. Od útlého dětství se věnuje tanci a postupně se vypracovala na trenérku. Velmi ráda cestuje a objevuje nové věci a kultury.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam posuere lacus quis dolor. Maecenas sollicitudin. Vivamus porttitor turpis ac leo.

…zobrazit více

Mauris metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum fermentum tortor id mi. Fusce tellus. Donec iaculis gravida nulla.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam posuere lacus quis dolor. Maecenas sollicitudin. Vivamus porttitor turpis ac leo.

…zobrazit více

Mauris metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum fermentum tortor id mi. Fusce tellus. Donec iaculis gravida nulla.

Oddílový vedoucí
Viktor Beneš
Oddílový vedoucí
Lukáš Filek
Oddílová vedoucí
Tereza Vošická

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam posuere lacus quis dolor. Maecenas sollicitudin. Vivamus porttitor turpis ac leo.

…zobrazit více
Mauris metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum fermentum tortor id mi. Fusce tellus. Donec iaculis gravida nulla.

Na Kazimírku začal jezdit jako pomocný vedoucí a nyní pokračuje jako oddílový vedoucí.

…zobrazit více

Vede závodní oddíl a podílí se na řízení klubu Guerrero zaměřeného na bojové sporty. Děti pomáhá vést již od svých 14 let. Hrál za školní hokejový a florballový tým. Mezi jeho další koníčky patří mimo jiné i tanec a herectví. Od roku 2020 je vysokoškolským studentem na Karlově univerzitě.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam posuere lacus quis dolor. Maecenas sollicitudin. Vivamus porttitor turpis ac leo.

…zobrazit více

Mauris metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum fermentum tortor id mi. Fusce tellus. Donec iaculis gravida nulla.

Oddílová vedoucí
Markéta Sokolová
Oddílová vedoucí
Ivana Peterová
Oddílová vedoucí
Marie Hájková

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam posuere lacus quis dolor. Maecenas sollicitudin. Vivamus porttitor turpis ac leo.

…zobrazit více
Mauris metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum fermentum tortor id mi. Fusce tellus. Donec iaculis gravida nulla.

Už od šesti let trávila každé léto na táboře, proto se teď rozhodla jet jako oddílová vedoucí.

…zobrazit více

Má pět sourozenců všech věkových kategorií, takže má velké zkušenosti jak s těmi malými, tak s těmi nejstaršími dětmi. Studuje Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy a ve volném čase si nejraději čte a tráví čas s přáteli.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam posuere lacus quis dolor. Maecenas sollicitudin. Vivamus porttitor turpis ac leo.

…zobrazit více

Mauris metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum fermentum tortor id mi. Fusce tellus. Donec iaculis gravida nulla.

Oddílový vedoucí
Martin Pšenica
Oddílová vedoucí
Zuzana Čiháková
Oddílová vedoucí
Klára Boušková

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam posuere lacus quis dolor. Maecenas sollicitudin. Vivamus porttitor turpis ac leo.

…zobrazit více
Mauris metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum fermentum tortor id mi. Fusce tellus. Donec iaculis gravida nulla.

Na tábory jezdí už od malička a vždy si odnesla spoustu super vzpomínek.

…zobrazit více

Jakmile vyrostla z účastnického věku, začala jezdit na tábor jako vedoucí, aby mohla tvořit skvělé zážitky a vzpomínky ostatním. Vystudovala gymnázium a po létě začíná studovat molekulární biologii na Univerzitě Karlově. Od malička se věnuje jezdectví. Ráda tráví svůj volný čas procházkami v přírodě.

Nejdříve jezdila na dětské tábory jako dítě, poté jako praktikantka a vedoucí na letní tábor.

…zobrazit více

Studuje všeobecné lékařství na lékařské fakultě UK v Praze, nyní je v 5.ročníku. Chtěla by být kardioložkou. Ve svém volném čase se ráda věnuje dětem. Řadu let pravidelně hlídala děti formou brigády několika rodinám. Moc ráda čte a hraje deskové hry. Pár let hrála závodně florbal, nyní se rekreačně věnuje badmintonu.

Oddílová vedoucí
Michaela Květoňová
Oddílový vedoucí
David Bala
Oddílová vedoucí
Barbora Suchánková

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam posuere lacus quis dolor. Maecenas sollicitudin. Vivamus porttitor turpis ac leo.

…zobrazit více
Mauris metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum fermentum tortor id mi. Fusce tellus. Donec iaculis gravida nulla.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam posuere lacus quis dolor. Maecenas sollicitudin. Vivamus porttitor turpis ac leo.

…zobrazit více

Mauris metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum fermentum tortor id mi. Fusce tellus. Donec iaculis gravida nulla.

Barča jezdí na tábory od dětských let, poté se stala praktikantkou a oddílovou vedoucí.

…zobrazit více

Nejčastěji pracuje s menšími dětmi jako chůva nebo dozor na dětských akcích. Ráda pro děti vymýšlí různé hry a aktivity, které je baví. Nejlepší odměnou je pro ni dětský smích. Ve volném čase se ráda věnuje latinsko-americkým tancům a cestování po světě.

Praktikantka
Veronika Bartošová
Praktikantka
Kamila Slámová
Praktikantka
Anna Golštajnová

Na tábory jezdí už od malička, na Kazimírku od roku 2014, letos jede jako praktikant. V dětství zároveň chodila do kazimíráckého kroužku junior aerobik.

…zobrazit více

Studuje obchodní akademii. Ráda tráví čas posloucháním písniček, tancováním nebo sportováním. Zároveň se věnuje kreslení a tráví čas s rodinou a přáteli. Pokud chce relaxovat, sáhne po dobré knize či filmu.

S Kazimírkou jezdí již od útlého dětství. Ještě stále si ji pamatujeme jako drobnou, dlouhovlasou holčinu. Letos jede podruhé jako praktikantka.

…zobrazit více

Je studentkou gymnázia. Mezi její končíky patří bruslení, tanec a herectví. Je pozitivní, baví ji organizovat a připravovat různé akce, výlety a jiné aktivity.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam posuere lacus quis dolor. Maecenas sollicitudin. Vivamus porttitor turpis ac leo.

…zobrazit více

Mauris metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum fermentum tortor id mi. Fusce tellus. Donec iaculis gravida nulla.

Praktikant
Jakub Šmatlák
Praktikant
Jakub Smola
Praktikantka
Anna Bogdanová

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam posuere lacus quis dolor. Maecenas sollicitudin. Vivamus porttitor turpis ac leo.

…zobrazit více
Mauris metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum fermentum tortor id mi. Fusce tellus. Donec iaculis gravida nulla.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam posuere lacus quis dolor. Maecenas sollicitudin. Vivamus porttitor turpis ac leo.

…zobrazit více

Mauris metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum fermentum tortor id mi. Fusce tellus. Donec iaculis gravida nulla.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam posuere lacus quis dolor. Maecenas sollicitudin. Vivamus porttitor turpis ac leo.

…zobrazit více

Mauris metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum fermentum tortor id mi. Fusce tellus. Donec iaculis gravida nulla.

Praktikantka
Adéla Adámková
Praktikant
Vítězslav Pánský
Praktikantka
Natálie Teplárková

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam posuere lacus quis dolor. Maecenas sollicitudin. Vivamus porttitor turpis ac leo.

…zobrazit více
Mauris metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum fermentum tortor id mi. Fusce tellus. Donec iaculis gravida nulla.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam posuere lacus quis dolor. Maecenas sollicitudin. Vivamus porttitor turpis ac leo.

…zobrazit více

Mauris metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum fermentum tortor id mi. Fusce tellus. Donec iaculis gravida nulla.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam posuere lacus quis dolor. Maecenas sollicitudin. Vivamus porttitor turpis ac leo.

…zobrazit více

Mauris metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum fermentum tortor id mi. Fusce tellus. Donec iaculis gravida nulla.

Praktikant
David Dlouhý
Praktikantka
Jana Turská
Praktikantka
Žofie Braunerová

David jede na tábor Kazimírka již podruhé jako praktikant. Rád organizuje různé hry a soutěže pro děti.

…zobrazit více
Studuje střední odbornou školu obchodní v Praze. Rád jezdí do přírody a cestuje. Vždy se snaží mít úsměv na rtech a předávat ostatním pozivitní energii.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam posuere lacus quis dolor. Maecenas sollicitudin. Vivamus porttitor turpis ac leo.

…zobrazit více

Mauris metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum fermentum tortor id mi. Fusce tellus. Donec iaculis gravida nulla.

Již od malička jezdí na letní tábory jako účastník, nyní jede poprvé jako praktikantka.

…zobrazit více

Studuje na obchodní akademii. Ráda tráví čas s přáteli a rodinou. Mezi její koníčky patří jízda na kole a práce s dětmi.

Praktikantka
Jitka Palečková
Praktikantka
Ludmila Mrhálková
Praktikant
Matěj Šimůnek

Již od mala jezdila na skautské tábory jako dítě, později začala pomáhat i s programem. Nyní jede na tábor jako praktikantka.

…zobrazit více
Studuje prvním rokem zdravotnickou školu a její největší zálibou jsou rukodělné práce.

Celé dětství jezdila na skautské tábory, nyní jede jako praktikantka.

…zobrazit více

Je studentkou základní školy, po ukončení by ráda pokračovala na obor požární ochrana. Mezi její koníčky patří fotografování, malování, kreslení. Také se zajímá o bojové techniky, sport a turistiku.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam posuere lacus quis dolor. Maecenas sollicitudin. Vivamus porttitor turpis ac leo.

…zobrazit více

Mauris metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum fermentum tortor id mi. Fusce tellus. Donec iaculis gravida nulla.

Praktikant
Jan Šimůnek
Praktikantka
Anna Plášilová
Praktikantka
Romana Chudá

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam posuere lacus quis dolor. Maecenas sollicitudin. Vivamus porttitor turpis ac leo.

…zobrazit více
Mauris metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum fermentum tortor id mi. Fusce tellus. Donec iaculis gravida nulla.

S tábory má celoživotní zkušenosti, nejvíce se skautskými. Nyní jede jako oddílová vedoucí.

…zobrazit více

Vystudovala střední zdravotnickou školu a nyní pokračuje se studiem na lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Ráda by pracovala na JIP jako sestra. Ve volném čase tráví hodně času se svými kamarády, sportuje, nebo se učí. Miluje jízdu na kole, bruslích, procházky a v zimě snowboard a běžky. Zároveň se ráda učí na hudební nástroje, ale nejradši má hru na saxofon.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam posuere lacus quis dolor. Maecenas sollicitudin. Vivamus porttitor turpis ac leo.

…zobrazit více

Mauris metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum fermentum tortor id mi. Fusce tellus. Donec iaculis gravida nulla.

Vedoucí příměstského tábora 
Filip Hrdinka
Vedoucí příměstského tábora
Kateřina Hospodarzová
Vedoucí příměstského tábora
Ivana Kratochvílová

Již od malička se účastní táborů, nejdříve jako účastník, později jako vedoucí.

…zobrazit více

Studuje na Pedagogické fakultě UK informatiku a matematiku. Celé dětství se účastnil táborů klubu Pathfinder. Přes rok vedl oddíl malých dětí a měl brigádu v družině. Rád hraje na kytaru, jezdí na kole a čte fantasy knížky.

Práci s dětmi má velmi ráda, doma pečuje o své mladší sourozence. Na příměstských táborech je velmi pečlivá a u dětí oblíbená.

…zobrazit více

Studuje vyšší odbornou školu v oboru dopravní logistika a obchod v Praze. Ve volném čase ráda čte, poslouchá písničky a rekreačně sportuje.

Na letní tábory jezdila celé mládí a ráda na ně vzpomíná.

…zobrazit více

Zkušenosti s dětmi má jako učitelka v mateřské školce. Nyní si dálkově dodělává obor Speciální pedagogika na Vyšší odborné škole. Hlavní inspirací jí jsou vlastní děti, kterým ráda připravuje hry i v rámci dovolené.

Vedoucí příměstského tábora
Linda Svobodová
Vedoucí příměstského tábora
Lucie Mlynaříková
Vedoucí příměstského tábora
Jane Doe

Na tábory Kazimírka začala jezdit jako dítě od roku 2011. Našla si mnoho nových přátel a díky dobré partě ji vztah k táboru zůstal i nadále. Pokračovala dále jako praktikantka a oddílová vedoucí.

…zobrazit více

Je studentkou 3. ročníku humanitního gymnázia v Praze. Mezi její koníčky patří sport, především běh, kolo, in-line bruslení a kreslení. Dříve se věnovala atletice a chtěla by znovu začít.

Na tábory jezdí už od šesti let. Na Kazimírce dělá vedoucí na příměstském táboře a letos jede i jako vedoucí na pobytový tábor.

…zobrazit více

Lucka má vystudovanou obchodní akademii a nyní studuje na Vyšší odborné škole obor sociální práce. Ve volném čase chodí jako dobrovolník do domova pro seniory, ráda čte, bruslí a vaří. Velmi ráda pracuje s lidmi, hlavně s dětmi.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam posuere lacus quis dolor. Maecenas sollicitudin. Vivamus porttitor turpis ac leo.

…zobrazit více

Mauris metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Vestibulum fermentum tortor id mi. Fusce tellus. Donec iaculis gravida nulla.

Za celou historii Kazimírky s námi spolupracovalo mnoho vedoucích, praktikantů, zdravotníku, kteří se významně podíleli na fungování táborů. Najdete je na samostatné stránce Spolupracovali s námi.


Vážení rodiče,
prázdniny na táboře patří k mým hezkým vzpomínkám na dětství. Už od sedmi let jsem se vracela do prostředí, kde jsem prožila krásné okamžiky her, sportu, zábavy, první dětské lásky, diskotéky a také jsem poznala nové kamarády. S některými se setkávám i dodnes.
Byla jsem na táboře tedy jako dítě, praktikant, vedoucí a nakonec jako hlavní vedoucí. A proto tento tábor vznikl. Abychom mohli zprostředkovat ty krásné chvíle i dalším dětem. Děti se o prázdninách mají bavit, hrát si, být na čerstvém vzduchu v kolektivu dětí. Budeme se každý rok snažit, aby se k nám rády vracely a jednou na tento tábor vzpomínaly tak jako já.
Od založení tábora v roce 2003 se naše činnost velmi rozšířila a vzniklo občanské sdružení, nyní spolek. Během roku kromě letních táborů pořádáme podzimní, zimní tábory, příměstské tábor, tábory pro rodiče s dětmi, jednodenní i vícedenní akce, výlety za zábavou a kulturou, zájmové kroužky, dětské dny. Můžete nás potkat na několika akcí pro děti po celé ČR. Veškerá naše činnost je určena všem zájemcům.
Místně také provozujeme mateřské centrum, dětský klub a coworkingové centrum Letnice v Praze 9.
Několik let jsme na tábory jezdili do rekreačního střediska Soběšín u Sázavy, Pařez, Vanov u Telče a nyní jezdíme do střediska Střela u Rakovníka, Lažánek u Blatné, Štědronína u Plas, Hrazan u Slapské přehrady, Jestřabí v Krkonoších a Kamenice v Dolním Maxově.
Náš kolektiv tvoří stálí vedoucí, praktikanti, zdravotníci, kteří se schází a připravují program po celý rok. Snažíme se vymyslet bohatý program, který bude děti bavit a bude každý rok jiný.
I když příprava tábora a aktivit během roku je časově náročná a nejedni z nás pro ně obětují mnoho volného času a svou dovolenou, jsou pro nás odměnou šťastné a usměvavé děti a následně jejich rodiče.
A později když dostanete mnoho poděkování a třeba takový dopis jako tento od jedné maminky…“Děkuji, že tento tábor děláte a že naše děti se u vás cítí dobře“…zahřeje vás to u srdce a víte proč tuto práci tak rádi děláte.
Jelikož své děti svěřujete do rukou někoho cizího, budu velice ráda, když se na mě obrátíte s jakýmkoliv dotazem, nejasností či s osobní schůzkou.

Lenka Kubištová