Zimní tábory 2011

I.turnus – jarní prázdniny Prahy 6 – 10 6.2.– 12.2.2011 cena: 3.300 Kč
II.turnus – jarní prázdniny Prahy 1 – 5 13.3.– 19.3.2011 cena: 3.300 Kč

HORY – LYŽOVÁNÍ – SNOWBOARD – BOBOVÁNÍ – SNĚHULÁCI – HRY – SOUTĚŽE – KARNEVAL – ZÁBAVA

– to vše je náš zimní „lyžařský“ tábor nejen pro lyžaře – korinek-1

Máte rádi hory a sníh? Rádi lyžujete nebo se to teprve učíte? Lyžování vás nezaujalo, ale i tak si rádi užíváte zimní přírodu, sníh a různé zimní radovánky? Tak pro vás všechny je tu náš tradiční zimní tábor. Letos opět pojedeme do malebného horského střediska Kořenov – Příchovice na rozhraní západních Krkonoš a Jizerských hor. V hotelu Kořínek máme k dispozici pro náš zimní tábor čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou a sociálním zařízením. Pokoje a společenská místnost je v oddělené části hotelu což zaručuje nerušené soukromí pouze pro náš zimní tábor.

dsc_0012 korinek-koupelna pokoj jidelna

Cena 3300,-Kč zahrnuje: ubytování, stravu 5x denně, pitný režim, dopravu autobusem z Prahy a zpět,nepřetržitý odborný dozor, dohled zdravotníka

Lyžování během tábora bude probíhat v nedalekém lyžařském středisku Rejdice, nebo U čápa dle aktuálních podmínek. Lyžařské areály jsou vybaveny sedačkovou lanovkou i klasickými vleky. Sjezdové tratě jsou vhodné jak pro začátečníky tak pro pokročilejší lyžaře a tak si náš zimní tábor užije opravdu každý.

Doporučené kapesné pro lyžaře na vleky: 1.500 Kč.

rejdice_snowpark bobari lyzari

Zimní tábor je tu především pro zábavu a relaxaci dětí. Zimní přírodu si tedy mohou užít nejen lyžaři, snowboardisti, ale také děti, které lyžovat neumí nebo nechtějí. Pro děti je připraven během zimního tábora bohatý program na celý týden. Budeme lyžovat, bobovat, stavět sněhuláky , hrát hry a soutěžit.

Zimní tábor se bude konat i bez sněhu,
zábavu a pobyt na horách si užijeme za každého počasí.

V případě zájmu o zimní tábor si můžete rezervovat místa na telefonním čísle 776355202 nebo napište na emailovou adresu tabor@kazimirka.cz.

Přihlášku najdete v sekci Ke stažení

Zimní tábor se každoročně velmi rychle plní, neváhejte se přihlásit co nejdříve.