Letní tábory 2022

Turnus Termín
Místo konání
Cena
Obsazenost
1.turnus 1. 7. – 12. 7. 2022 západní Čechy, RZ Střela 6 440 Kč obsazeno – náhradníci
2.turnus 14. 7. – 26. 7. 2022 jižní Čechy, RZ Lažánky 6 590 Kč obsazeno – náhradníci
3.turnus 26. 7. – 7. 8. 2022 jižní Čechy, RZ Lažánky 6 590 Kč 1 volné místo

 

Přihláška na letní tábor 2022

 

Cena letního tábora 2022 zahrnuje:

ubytování v chatkách, stravu 5x denně, pitný režim, dopravu zájezdovým autobusem z Prahy a zpět (pro všechny turnusy možnost vlastní dopravy), pestrý program, materiál, vyškolené táborové vedoucí, dohled zdravotníků,.

Ubytování a doprava

    RZ Střela (1.turnus) se nachází 100 km od Prahy v panenské přírodě říčky Střely, nedaleko města Plzeň, západní Čechy.
Děti jsou ubytovány v chatkách, srubech nebo na budově. Je třeba si vzít vlastní spacák, prostěradlo, povlečený polštářek. Doprava autobusem z Prahy nebo vlastní dopravou. Odjezd vlastními zájezdovými autobusy z autobusového nástupiště Sídliště Stodůlky, u stanice metra B – Luka.
    RZ Lažánky (2. a 3.turnus) se nachází 90 km od Prahy v malebném kraji jižních Čech u města Blatná, okres Strakonice.
Děti jsou ubytovány v chatkách, které jsou vybaveny lůžkovinami i povlečením. Doprava vlastními zájezdovými autobusy v ranních hodinách z Prahy od metra B – Luka nebo možno vlastní dopravy.

Více informací o všech střediscích najdete i s fotkami na stránce Táborová střediska

Program

A kaszinójátékosok gyermekei imádják a nyári táborokban tölteni az időt. A nyári táborok biztonságos és szórakoztató helyszínt kínálnak a gyerekeknek a tanuláshoz és a szórakozáshoz. A kaszinójátékosok gyermekei gyakran figyelemre méltó képességekkel rendelkeznek a pénzköltés terén. Jól tudnak gazdálkodni a pénzükkel, még akkor is, ha nincsenek otthon a szüleikkel. Sok nyári tábor éppen ezért szeretné a online nyerőgépek játékosainak gyermekeit is bevonni programjaiba – más hasznos ismeretekre is oktathatnak.

Az izgalom, a nevetés és az új barátok, amelyeket a gyerekek szereznek, nagyban hozzájárulnak ahhoz, hogy ezek a gyerekek annyira élvezik a nyári táborozást. Ezekben a fiatal táborozókban a táborozás izgalmát és várakozását fokozza az a tudat, hogy szüleik gyakori és sikeres látogatói a játéktermeknek és kaszinóknak, így büszkék lehetnek.

Na našich táborech dbáme na celodenním programu od rána až do večera. Samozřejmě děti mají osobní volno na odpočinek.

Děti se během každého dopoledne, od nástupu do oběda, účastní tematických workshopů. Je na výběr z několika zájmových workshopů, jako je tanec, sport, zálesáctví, kreativní tvoření, youtuber. Na začátku tábora a v samotném průběhu si děti společně s oddílovým vedoucí skládají svůj program workshopů. Mohou jich tedy během tábora vystřídat několik nebo se více věnovat jednomu.

Odpoledne, po poledním klidu, je pro děti připraven zábavný program jako celotáborová hra Vikingové, která děti provází celým letním táborem. Dále to jsou oddílová klání, koupání, soutěže, burza, tvoření, táborové dovednosti, hry na hřištích a v lese. Celý program je pečlivě připravován již dlouho před samotným letním táborem.

Po večeři jsou pro děti přichystané oblíbené diskotéky s DJ´s a světelnými efekty, táborák s opékáním a zpíváním, hry jako pustý ostrov, pošťácká, galavečer Xfaktor nebo Miss, karaoke show, SuperStar, živé pexeso a mnoho dalších.

Speciálním programem letního tábora je noční hra (která je pro jen pro zájemce), střelba ze vzduchovek/z luku a zajímavá návštěva (v loňských letech náš tábor navštívila policie, záchranáři, airsoft, hudební divadélko Vanda a Standa, šermíři z SHS Fortis, bubeníci, ekologický program z EKO-KOM, sokolník s dravci, pyrotechnická jednotka).

Více podrobných informací o programu letního tábora najdete v sekci Program

Táborový deníček

Na facebook stránkách je v průběhu letního tábora spuštěn táborový deníček. Každé dopoledne vkládáme aktuální fotky z předešlého dne a krátké vyprávění o tom, co jsme všechno prožili. Rodiče tak mohou sledovat dění na letním táboře.

 

Vedení tábora 

O vedení jednotlivých turnusů se starají ti nejzkušenější a speciálně proškolení vedoucí. Všichni naši vedoucí a praktikanti jsou před táborem důkladně proškoleni a táborovou atmosféru velmi dobře znají. Většina vedoucích s námi jezdí již několik let. Informace o všech vedoucích na táborech můžete najít v sekci O nás. 

Vedení letních pobytových táborů 2022

  Hlavní vedoucí Zástupce hlavní vedoucí Programový vedoucí
1.turnus

Lenka Kubištová

Jiří Kubišta 

David Kundrát 

2.turnus

Lenka Kubištová

Lenka Rozporková 

Gabriela Kutišová 

3.turnus

Lenka Kubištová

Gabriela Kutišová 

David Kundrát 

 

Bezpečí a zdravotní péče

Na letním táboře máme vlastní táborové zdravotníky. Dohlíží na pravidelné braní léků, které rodiče předají zdravotníkům při odjezdu na tábor (u vlastní dopravy při předání dítěte). Dále se starají o dítě v případě nevolnosti, zranění či nemoci. V případě vážnější změny zdravotního stavu dítěte, dáváme rodičům telefonicky vědět. Na konci letního tábora dítě dostane tzv. zdravotní kartu, kde je přesný záznam o návštěvě zdravotníka nebo zda dítě mělo klíště.

Rozdělování dětí do oddílů a ubytování

Děti jsou na letním táboře podle věku rozděleny do smíšených oddílů, které mají na starosti konkrétní táboroví vedoucí a praktikanti (u nejmenších dětí). V oddíle je průměrně 15 – 18 dětí. Dítě můžete samozřejmě na tábor přihlásit s kamarádem/kamarádkou. Přání se vyplňuje na přihlášce. Věkový rozdíl mezi dětmi pro umístění do společného oddílu doporučujeme v rozmezí 2-3 let.
Děti jsou ubytovávány podle pohlaví a oddílu. Přání o společné ubytování kamarádů/sourozenců můžete také vyplnit v přihlášce. Ubytování mladšího sourozence se starším je však možné. Pokud je věk sourozenců větší než 3 roky a nemají přání být společně v oddíle, jsou ubytováni na jedné chatce, avšak v oddílech jsou podle věku.

Covid

V případě nařízení vlády, plošného uzavření ubytovacích zařízení nebo zakázání zotavovacích akcí v celé ČR (tzv.vyšší moc), se přihlášeným platby vracejí v plné výši. V případě onemocnění Covid-19 nebo nařízené karantény/izolace KHS z důvodu kontaktu přihlášeného s nakaženým Covid-19 se postupuje podle Všeobecných podmínek. Pro případ nemoci je možné si sjednat pojištění storna – odkaz na formulář najdete také v přihlášce. Dětské tábory neboli zotavovací akce se řídí aktuálními vládními opatřeními v době pobytu. Nesplnění podmínek pro účast na zotavovací akci, určené vládním nařízením, nezakládá nárok přihlášeného na vrácení platby, postupuje se podle data stornování tábora a Všeobecných podmínek.

Mobilní telefony a návštěvy

Mobilní telefony nejsou na táborech povolené. Návštěv z hlediska epidemilogické situace jsou zakázány. Veškeré informace a pro i proti jsme vám shrnuli do jednotlivých článků: mobilní telefony, návštěva rodičů

Přihlášení a platba

O tábory je veliký zájem a každoročně jsou zcela plné. Některé turnusy jsou plné již během týdne po vyhlášení. Přednostní rezervaci mají děti, které na tábory pravidelně jezdí. Elektronickou přihlášku následně zveřejňujeme na webových stránkách.

Důležité dokumenty:

Informace k odjezdu zasíláme 4 týdny před konáním tábora na uvedený e-mailový kontakt.

Režim dne
Táborový řád
Doporučený seznam věcí na 1.turnus
Doporučený seznam věcí na 2. a 3.turnus
Všeobecné podmínky
Lékařské potvrzení
Prohlášení rodičů